Reklama
aplikuj.pl

Volkswagen Multivan 6.1 jako samochód na pandemię

Volkswagen Multivan 6.1, samochód na pandemię

W dobie pandemii i problemów z hotelami, podczas wyjazdu warto zadbać o swoje bezpieczeństwo, brak stresu i komfort. To połączenie zapewnia ponoć Volkswagen Multivan 6.1.

Pandemiczny Volkswagen Multivan 6.1

Jak czytamy w ogłoszeniu producenta:

Piękna zimowa pogoda sprawia, że wielu z nas pragnie ruszyć się z domu, pojechać gdzieś dalej, choćby w góry, w gronie rodziny czy przyjaciół. Jednak pandemiczne ograniczenia sprawiają, że nie wszyscy chcą korzystać w tym czasie z hoteli czy restauracji i wolą rodzinny wyjazd np. na jeden dzień, a nawet decydują się na nocleg w samochodzie.
Gdzie wtedy się przebrać? Gdzie w spokoju odpocząć i napić się gorącej herbaty? Odpowiedzią może być wszechstronny Volkswagen Multivan 6.1, którym w wybrane miejsce dojedzie aż siedem lub osiem osób, zmieści się do niego sprzęt zimowy, w którym wygodnie można się przebrać, ogrzać, a po zakończonym dniu jazdy na nartach spokojnie usiąść i wypić coś ciepłego.

Czytaj też: Co ma do powiedzenia osoba odpowiedzialna za wnętrze Volkswagena ID.4?
Czytaj też: Samochód Volkswagen Trinity choć rewolucyjny, ma też być tani
Czytaj też:
 Flagowy elektryczny Volkswagen Trinity w planach

Legendarny wręcz VW Multivan ma już na karku ponad 35 lat i niezmiennie oferuje dobre połączenie możliwości dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu. To bowiem pojazd osobowy, kamper oraz minivan w jednym, którego można urządzić wedle własnych potrzeb zarówno na własną rękę, jak i stosownym pakietem, dzięki przemyślanej konstrukcji i rozwiązaniom.

Czytaj też: Jeszcze mocniejszy Volkswagen Golf R nadchodzi?
Czytaj też: Recykling samochodowych baterii w wykonaniu Volkswagena
Czytaj też: Podkręcony Volkswagen Amarok na torze. Jak jeździ ten 2-tonowy pickup?

Pod kątem napędu Volkswagen Multivan 6.1 jest napędzany wysokoprężnym silnikiem 2.0. TDI w trzech wariantach mocy: 110, 150 KM i 204 KM. Moc napędu przenoszona jest na drogę za pomocą 6-biegowej przekładni manualnej lub 7-biegowej automatycznej skrzyni biegów DSG z opcjonalnym napędem AWD 4Motion.