WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Tania waga łazienkowa z analizą składu ciała w Biedronce

To może być kolejny hit sprzedaży w ofercie sklepów Biedronka. Już w tym tygodniu w sprzedaży pojawi się tania Waga Hoffen Smart z opcją analizy składu ciała i połączenia ze smartfonem.

Hoffen Smart Waga w Biedronce

Waga Hoffen Smart analizę ciała przeprowadza na podstawie bioelektrycznej analizy impedancji (BIA) i informuje użytkownika o zawartości w ciele poziomu tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz masy kostnej. Oczywiście wyniki pomiarów należy traktować orientacyjnie i daleko im do dokładności profesjonalnych urządzeń pomiarowych. Mimo wszystko dla osób ćwiczących rekreacyjnie i dbających o aktualną formę takie wyniki w zupełności wystarczą.

Wszystkie wyniki Waga Hoffen Smart wyświetla na wbudowanym ekranie lub na urządzeniu mobilnym. Za pomocą Bluetooth można ją sparować ze smartfonem lub tabletem i tam śledzić oraz zapisywać wszystkie wyniki. Dodatkowo aplikacja mobilna pozwala sprawdzić wskaźnik BMI, procentową zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni i wody w organizmie oraz metabolizm spoczynkowy. To minimalna wartość kalorii, którą potrzebujemy spożyć w ciągu dnia.

Waga Hoffen Smart pojawi się w ofercie Biedronki 13 lutego i jej sprzedaż potrwa do 27 lutego lub wyczerpania zapasów. Cena urządzenia to 59,90 zł.