Reklama

Spójrzcie na nowy wariant Redmi Note 10 Ultra

Redmi Note 10 Ultra , Note 10 Ultra, specyfikacja Redmi Note 10 Ultra

Firma Redmi ma zaprezentować 26 maja w Chinach swoje najnowsze produkty, pośród których ma znaleźć smartfon Redmi Note 10 Ultra. Nazwa tego modelu pojawiła się jakiś czas temu w internecie wraz ze specyfikacją, która to została usunięta chwilę później, ale ktoś oczywiście zdążył wykonać zdjęcie tej nowości. Dlatego sprawdźmy, co wiemy przedpremierowo o nowym Redmi Note 10 Ultra.

Specyfikacja Redmi Note 10 Ultra

Nowa seria smartfonów Redmi Note 10 ma zostać ogłoszona już w najbliższą środę, a w niej mogą znaleźć się, według źródeł, takie modele jak: Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro i Redmi Note 10 Ultra. Dzięki najnowszym przeciekom wiemy więcej o wersji Ultra i o jej specyfikacji, ale gdyby tego było mało, dzięki udostępnionemu plakatowi przez Redmi na Weibo, możemy bliżej się mu przyjrzeć. Choć producent nie mówi nam tego wprost, możemy domyślać się, że to Note 10 Ultra z powodu podobieństwa względem wcześniejszego wyciekłego zdjęcia.

Czytaj też: Smartfony Oppo Reno6 wyciekają, a premiera coraz bliżej

Note 10 Ultra będzie zasilany przez chipset Dimensity 1100, który współpracuje z trzema (zależnie od wersji) opcjami pamięci – 6/128 GB, 8/128 GB i 8/256 GB. Wyciek wskazuje też, że wariant podstawowy wyceniono na 1799 juanów (około 1020 złotych). Po stronie pokładowego źródła energii ten wariant będzie korzystać z akumulatora o pojemności 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania o mocy 33 W.

Czytaj też: realme C21 – przedstawiciel zaginionego gatunku tanich smartfonów

Oprócz tego Note 10 Ultra zostanie wyposażony w 6,53-calowy ekran AMOLED z częstotliwością odświeżania wynoszącą ponoć 90 Hz. Na nim zostanie umieszczona także w formie “dziury” przednia kamerka, a przedstawiony kolor smartfona nosi nazwę Phantom Blue, którego plecki uzupełnia trójwymiarowa tekstura.