WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

W Watch Dogs Legion zagramy jak w jedynkę. Aiden pasuje do fabuły

W Watch Dogs Legion zagramy jak w jedynkę. Aiden pasuje do fabuły

Watch Dogs Legion ma zaskakiwać bohaterami. Grę skończymy kim sobie zamarzymy.

Bardzo polubiłem bohatera pierwszego Watch_Dogs. Sama gra również była jednym z ciekawszych openworldów tej generacji, a kontynuacji a w postaci Watch Dogs 2 mnie wymęczyła. Nawet jej nie skończyłem, bo miałem dość grupki bohaterów i całkowitej zmiany klimaty z mrocznego Chicago na wesołe San Francisco.

Czytaj też: Czy martwy Playlink zadziała na PS5?
Czytaj też: Menu PS5 w wyobraźni graczy. Jak Cyberpunk 2077 będzie wyglądał na dysku?
Czytaj też: Zwiastun XIII Remake. Niedoceniony klasyk powraca i teraz musicie go ograć

Aiden powraca. Znów.

Aiden Pearce był bohaterem Watch_Dogs. Postać pojawiła się też w Watch Dogs 2, ale jej obecność była ograniczona do małej misji. Teraz wiemy jednak, że bohater powróci w Watch Dogs Legion i będzie w pełni grywalną postacią.

Czytaj też: DualSense w magazynach. Oto czego szukać w sklepach
Czytaj też: Ładowanie Gears 5 na Xbox Series X. Jakim cudem konsolowcy wytrzymali tak długo?
Czytaj też: Fall Souls. Fall Guys zmieszano z Dark Souls

Aiden jako główny bohater Watch Dogs Legion

Choć Aiden Pearce pojawi się dopiero w misjach DLC, które pojawią się po premierze gry to jednak osoby, które zaczną zabawę w Watch Dogs Legion już w momencie istnienia bohatera w produkcji i szybko ukończą jego zadania – będą mogły bez problemu się w niego wcielić. Cała fabuła jest skonstruowana w taki sposób, aby dziesiątki postacii na ulicach Londynu mogły uratować miasto. Aiden będzie po prostu kolejną postacią ze swoją historią, która wpasuje się w opowieść nawet w momencie zakończenia. Ależ mnie kusi teraz, aby zaczekać aż Aiden oraz Darcy (Asasynka) będą już dostępni, a ja będę mógł nimi przechodzić grę.