Reklama

Wątki miłosne w Cyberpunk 2077 będą ważną częścią gry

Wątki miłosne w Cyberpunk 2077
Wątki miłosne w Cyberpunk 2077

Możemy z całą dozą pewności stwierdzić, że Wiedźmin 3 całkiem solidnie podszedł do romansowania i choć CD Projekt Red nie uniknął bestialskiego “sex za quest(y)”, to można było to często wytłumaczyć… no cóż – Geraltem i jego rozbudowanymi relacjami. Jak jednak wcześniej powiedział Mateusz Tomaszkiewicz, przejście z jasno określonego bohatera na dowolnego postawiło przed zespołem ogromne wyzwanie. Nie oznacza to na szczęście, że wątki miłosne w Cyberpunk 2077 zostaną potraktowane po macoszemu. 

Czytaj też: Domniemana premiera The Last of Us 2

Dowiedzieliśmy się o tym z Reddita, a dokładnie wątku magired1234, który udostępnił rozmowę z Pawłem Sasko, głównym projektantem zadań w CD Projekt Red. Z niej wynika, że system romansowania w grze Cyberpunk 2077 zostanie upodobniony do tego z Wiedźmina 3. Jeśli zainteresowani nami NPC będą traktowani przez nas dobrze, to przygoda z nami skończy się tam, skąd każdy rozpoczyna nowy dzień. Oczywiście z zachowaniem pierwotnej swobody w kreowaniu swojej postaci, definiowaniu jej charakteru i określaniu seksualności, którą postacie będą miały jasno określoną.

Cyberpunk 2077, Cyberpunk 2077, 2077, Cyberpunk, CD Projekt Red, szczegóły, Night City, wywiad, informacje, co nowego, cyberpsychoza, tereny Night City,

Sprawą zajął się PCGamer i rozszerzył kwestię u samego źródła. CD Projekt Red wyjaśnił, że:

Romansowanie jest czymś mocno obecnym w Cyberpunk, a gracze będą mogli kreować mocne relacje z innymi postaciami, a także korzystać z przygody na jedną noc. Ponieważ nie jesteśmy już związani z predefiniowaną postacią, taką jak w Wiedźminie, gra będzie zawierać opcje romansu wykraczające poza heteroseksualność.

Czytaj też: Ustawienia graficzne Cyberpunk 2077 na E3 2019

Źródło: PCGamer