WD prezentuje bezprzewodowe ładowarki SanDisk Ixpand

specyfikacja SanDisk Ixpand

Western Digital zaprezentował właśnie nową serię produktów SanDisk Ixpand. Są to bezprzewodowe ładowarki, które mogą posłużyć także do paru rzeczy więcej.

Specyfikacja SanDisk Ixpand

SanDisk Ixpand Luxe Charger Sync powstał z myślą o uwolnieniu posiadaczy smartphone’ów od konieczności ręcznego kopiowania czy przenoszenia kluczowych danych z urządzenia. Proces ten został maksymalnie uproszczony i odbywa się bez udziału użytkownika. Urządzenie ma do 256 GB przestrzeni na dane, które są automatycznie kopiowane podczas ładowania.

Czytaj też: Enermax prezentuje białe AiO LIQMAX III 360 ARGB
Czytaj też: AOC Agon wypuszcza nowy monitor AG493UCX
Czytaj też: Jeden z największych Paczkomatów w Polsce zniknie z Wrocławia

SanDisk Ixpand Wireless Charger 15W oferuje szybkie ładowanie z mocą 15 W. Obydwa modele są kompatybilne z serią AirPods Pro, iPhone 8 (i nowsze modele), Samsung Galaxy S7 (oraz nowsze), Samsung Galaxy Note 5 (oraz nowsze) oraz wszelkim innym sprzętem obsługującym technologię Qi (w większości przypadków również przez dodatkową obudowę lub etui).

specyfikacja SanDisk Ixpand

Na rynek trafi też model SanDisk Ixpand Flash Drive Luxe. Jest to urządzenie 2w1, które ma obudowę wykonaną z metalu. Umożliwia ono przenoszenie danych pomiędzy tabletami, smartfonami i komputerami wyposażonymi w złącze USB Type-C.