WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

We Wrocławiu odbędzie się Game Music Festival

Właśnie pojawiły się nowe informacje dotyczące trzeciej edycji Game Music Festival. Odbędzie się ona we Wrocławiu w dniach 16-17 października 2020 roku.

Wydarzenie będzie miało miejsce na prestiżowej scenie Narodowego Forum Muzyki. Będziecie mogli tam usłyszeć rozbrzmią ścieżki dźwiękowe znane z gier produkcji Larian Studios oraz Supergiant Games.

Czytaj też: CDP nie dostarczy Cyberpunka 2077? Pojawił się niejasny komunikat

Z uwagi na pandemię Game Music Festival odbędzie się w formie hybrydowej – wszystkie koncerty będą także transmitowane online. Organizatorzy dbają o bezpieczeństwo, przez co liczba biletów będzie ograniczona. Pozwoli to na zachowanie odpowiedniego dystansu na widowni. Koncerty, które odbędą się podczas wydarzenia, noszą nazwy The Symphony of Four Worlds oraz The Symphony of Sin.

Organizatorzy z Fundacji Game Music komentują:

Ten rok jest dla nas inny niż poprzednie z oczywistych względów. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom fanów i przygotowujemy streaming obu koncertów w wysokiej jakości. Profesjonalna transmisja będzie dostępna online za darmo. Planujemy także ściągnąć na miejsce wyjątkowych gości specjalnych, jeśli tylko regulacje prawne na to pozwolą z uwagi na pandemię. Niezależnie od tego, warsztaty i sesje meet-and-greet będą także możliwe zdalnie. Jak co roku stawiamy na najwyższą jakość artystyczną, dlatego ponownie zdecydowaliśmy się na Narodowe Forum Muzyki, które ma jedną z najlepszych pod względem akustyki sal na całym świecie.

Bilety możecie kupić pod tym linkiem oraz w Media Markt. Ceny zaczynają się od 79 zł i rosną w zależności od umiejscowienia na sali.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News