WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

We Wrocławiu wystartował Olympus Perspective Playground

We Wrocławiu ruszył właśnie Olympus Perspective Playground. Jest to jedna z największych imprez fotograficznych, która właśnie zawitała do Polski.

Olympus Perspective Playground zajmuje ponad 2000 metrów kwadratowych, więc jest co zwiedzać. Wszelkie interaktywne instalacje zostały stworzone przez światowej klasy artystów. W ramach wystawy prowadzone są także warsztaty i wykłady, który przyciągną z pewnością tłumy osób. Tomasz Mrzygłód, Prezes Zarządu Olympus Polska, mówi:

Cieszymy się, że po tak dużym międzynarodowym sukcesie, festiwal Olympus Perspective Playground dotarł także do Polski. Wrocław jest dla nas szczególnym miejscem tym bardziej, że w 2018 roku otworzyliśmy tam centrum usług biznesowych. Mamy nadzieję, że wystawa dostarczy odwiedzającym niezapomnianych wrażeń.

Czytaj też:  Niektóre drużyny Formuły 1 mają dziwną historię

Wystawa potrwa do 10 marca 2019 roku. Ma ona miejsce w starej zajezdni tramwajowej Dąbie przy ulicy Tramwajowej. Można ją odwiedzać przez cały tydzień a wstęp jest darmowy. Należy jednak wcześniej zarejestrować się na tej stronie.

Czytaj też: Olbrzymi Boeing 747-400 zakończył swoją ostatnią podróż po autostradzie

Źródło: Materiały prasowe