Reklama
aplikuj.pl

Wesprzyj kino Nowe Horyzonty – kup bilet na później

wrocław nowe horyzonty otwarcie, nowe horyzonty koronawirus, nowe horyzonty voucher, nowe horyzonty bilety

Pandemia koronawirusa spowodowała zamknięcie kin, a to z każdym dniem skutkuje ogromnymi stratami. Gdy sytuacja ulegnie poprawie wielu z nas od razu nie pójdzie na seans, a potem może nie być już gdzie iść. Dlatego wesprzyj swoje kino. Jeśli jesteś z Wrocławia możesz kupić bilet na później do Nowych Horyzontów.

Kino Nowe Horyzonty to miejsce, w którym nie tylko obejrzysz film, ale również posłuchasz ciekawych wykładów, spotkasz się z przyjaciółmi i spędzisz miło czas. To tam co roku organizowany jest American Film Festiwal i wiele innych wydarzeń. Gdyby we Wrocławiu nie było Nowych Horyzontów wielu z nas nie miałoby gdzie obejrzeć produkcji, którymi multipleksy się nie interesują. O tym miejscu można byłoby pisać bardzo długo, a i tak każdy, kto tam był mógłby dodać coś od siebie. Najważniejsze jednak jest to, że Nowe Horyzonty są miejscem, którego potrzebujemy i które warto zachować. W obliczu pandemii koronawirusa placówka, tak jak wszystkie inne kina w Polsce, jest zamknięta. Nie wiadomo jak długo może to potrwać.

CZYTAJ TEŻ: Paramount zmienia daty premier. Kiedy zobaczymy Ciche miejsce 2?

Dlatego Nowe Horyzonty stworzyły akcję, która ma pomóc przetrwać ten trudny czas. W przesłanym mailu możemy przeczytać:

Co zrobisz, kiedy to wszystko się skończy? To proste: pójdę do kina. W Nowych Horyzontach kierujemy myśli ku (dobrej) przyszłości, dlatego już teraz zachęcamy do zakupu voucherów, które będzie można wymienić na bilety na dowolny film repertuarowy – kiedy tylko ponownie otworzymy kino. Zakup vouchera znacznie wspomoże Nowe Horyzonty w tym trudnym czasie i pozwoli nam kontynuować prowadzenie miejsca, które stało się drugim domem dla wrocławskich miłośniczek i miłośników filmu. Bilet w garści to zapowiedź naszego ponownego spotkania.

I choć akcja skierowana jest, przede wszystkim, do mieszkańców Wrocławia, to każdy miłośnik kina może się w nią włączyć. Możecie kupić bilet, który będzie Waszą cegiełką, dzięki której Nowe Horyzonty będą mogły ruszyć po pandemii. A może w Waszym mieście też jest podobne miejsce i organizuje taką samą akcję? To trudny czas dla wszystkich dlatego tak ważne jest, by w razie możliwości, wesprzeć instytucje kultury. Bo duże kina sobie poradzą. Ale co z małymi?

Ich los w dużej mierze leży w naszych rękach. Dlatego jeśli możesz, kup voucher na lepsze jutro.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News