Reklama
aplikuj.pl

Stwórz własne muzeum w grze Dinosaur Fossil Hunter

steam Dinosaur Fossil Hunter, muzeum dinozaurów gra, gra Dinosaur Fossil Hunter

Symulatory to jedne z ciekawszych rodzajów gier komputerowych. W szczególności warto zwrócić uwagę na nadchodzący tytuł Dinosaur Fossil Hunter.

W grze będziecie mogli stworzyć swoje własne muzeum dinozaurów. Trzeba będzie jednak zacząć od podstaw. Musicie najpierw odnaleźć i wydobyć skamieniałości. Kolejne kroki to ich przetransportowanie, oczyszczenie z kamienia i poddanie preparacji. Dopiero po tym całość będziecie mogli złożyć w imponujący szkielet.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Każdy dinozaur podnosi prestiż muzeum a wraz z nim rośnie Wasza sława. Szkielety można ustawiać w różnych pozach czy nawet można tworzyć prehistoryczne sceny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokazać scenę z walki na śmierć i życie. Tworząc takie sceny trzeba też zwracać uwagę na biom. Można wybierać różne podłoże czy krajobrazy, co daje ogromne możliwości.

Liczy się też otoczenie, które podkreśli charakter danej wystawy. Możecie więc zmieniać wygląd podłóg, ścian czy całego wnętrza muzeum. Gra Dinosaur Fossil Hunter będzie miała swoją premierę w 2020 roku na Steam. Dajcie znać w komentarzach, czy lubicie tego typu tytułu.

Czytaj też: Finałowy zwiastun Final Fantasy VII Remake robi robotę