Reklama
aplikuj.pl

Jesteście weteranami Diablo? Blizzard Was szuka!

diablo

Diablo 4 zadebiutuje w przyszłym roku. Tytuł jest teraz intensywnie testowany, a wkrótce rozpocznie się kolejna faza sprawdzania gry. Tym razem poszukiwani są gracze, którzy radzą sobie z piekielnymi zastępami z zamkniętymi oczami.

Jak dostać się do testów Diablo 4?

Blizzard określił, kogo konkretnie szuka do testów Diablo 4.

Zapewnienie, aby rozgrywka postfabularna w Diablo IV była tak porywającym, stale rozwijającym się doświadczeniem, jak założyliśmy, jest dla naszego zespołu sprawą najważniejszą i nie możemy tego zrobić bez was. Potrzebujemy ekspertów – graczy takich jak wy.

Wykorzystując dane z rozgrywki zaprosimy ograniczoną liczbę grających w Diablo, którzy spędzili ostatnio dużo czasu grając w rozgrywkę postfabularną Diablo II: Resurrected, Diablo III i Diablo Immortal. Jeśli uważacie, że spełniacie wymagania, aby wnieść swój udział do rozbudowy gry, możecie nam pomóc zapewnić wam zaproszenie.

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do testów Diablo 4? Oto kroki, które musicie wykonać:

  1. Odwiedźcie stronę Battle.net lub otwórzcie aplikację Battle.net.
  2. Kliknijcie swoją nazwę użytkownika, która jest wyświetlana w prawym górnym rogu ekranu, a następnie kliknijcie „Ustawienia konta” lub „Pokaż konto”, w zależności od platformy.
  3. Kliknijcie opcję menu „Prywatność”, a następnie przewińcie w dół do „Preferencje komunikacyjne”.
  4. Kliknijcie przycisk „Aktualizuj” i upewnijcie się, że opcja „Wiadomości i oferty specjalne od Battle.net” jest włączona.

Czytaj też: Deathloop można już grać bez umierania. Koniec zaczynania od początku

Po wykonaniu powyższych kroków Blizzard będzie mógł wysłać zaproszenie na podany przez was adres e-mail, jeśli zostaniecie wybrani. Jeśli Blizzard wybierze Was do wzięcia udziału zamkniętych beta-testach rozgrywki postfabularnej w Diablo 4, otrzymacie zaproszenie na adres e-mail od [email protected] zawierające dalsze instrukcje.

Jeśli do 18 listopada nie otrzymacie zaproszenia do zamkniętej bety Diablo 4, to będzie oznaczać, że nie zostaliście wybrani do udziału. Nie martwcie się jednak, publiczne beta-testy rozpoczną się na początku przyszłego roku.

Dlaczego endgame Diablo 4, a nie podstawowa gra?

Z kilku powodów Blizzard zdecydował się skoncentrować zamkniętą betę Diablo 4 na rozgrywce postfabularnej. Pełna historia powrotu Lilit do Sanktuarium nie jest czymś, co chcieliby zdradzać przed premierą – dlatego w zamkniętej becie gracze doświadczą Sanktuarium po kampanii. Ponadto dla wielu osób rozgrywka dla rozwiniętych postaci jest ulubionym aspektem Diablo – deweloperzy chcą, aby była ona satysfakcjonująca i nie brakowało w niej różnorodnych wyzwań do przeżycia podczas wielu, wielu sesji gry i walki z demonami.

Czytaj też: Mamy szczegóły dotyczące Kiriko z Overwatch 2!

W tym celu już teraz zbierane są opinie społeczności, aby można je było zaimplementować w Diablo 4 jeszcze przed premierą. Oto oferta rozgrywki dla rozwiniętych postaci w ramach zamkniętej bety rozgrywki postfabularnej: Piekielne Przypływy, Podziemia Koszmaru, Szepty Umarłych, Pola Nienawiści oraz Tablice Mistrzostwa. Wykorzystajcie umiejętności i wiedzę, które zdobędziecie grając w te tryby i funkcje – przydadzą wam się wszystkie narzędzia, które macie do dyspozycji, aby pokonać bossa zamkniętej bety!