WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Weź udział w konkursie „Dołącz do streamerów NVIDIA”

Jak wybić się na tworzeniu filmików? Obecnie jest to bardzo ciężkie, konkurencja jest ogromna, rynek nasycony a nowe osoby, które nie mają znajomości, są zazwyczaj skazane na porażkę. Chyba, że uda im się wygrać konkurs organizowany przez Nvidię.

Firma zorganizowała konkurs, którego celem jest wyłonienie młodych i ambitnych twórców. Rywalizacja podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy z nich to stworzenie vloga, w którym odpowiada się na pytania: kim jestem, dlaczego ja, jakie są moje ulubione gry, gdzie widzę siebie za dwa lata, itd.. Drugi etap to dwugodzinny stream na kanale NVIDIAGeForcePL na Twitchu. Występ na żywo pozwoli komisji wybrać zwycięzców. Nagrodą jest płatny, miesięczny kontrakt, który zakłada poprowadzenie czterech trzygodzinnych streamów. Oczywiście, istnieje także możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.

Konkurs trwa do 31 lipca 2017 roku. Aby wziąć w nim udział należy zgłosić się do 20 lipca. Regulamin konkursu oraz więcej informacji znajdziecie na tej stronie. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału.

Źródło: Informacja prasowa