Reklama

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News, na Facebooku i Twitterze

WhatNext Google News

Nie zawsze masz możliwość czytania wszystkich naszych wiadomości, ale nie chcesz przegapić interesujących Cię informacji? Zacznij śledzić nas w Google News i mediach społecznościowych.

WhatNext w Google News

Google News to agregator wiadomości, które są indywidualnie dobierane do Waszych preferencji. Algorytmy usilnie pracują nad tym, aby dopasować wyświetlane propozycje do tematyki przeglądanych przez Was stron internetowych.

Zasady działania algorytmów wyszukiwarek to chyba największa tajemnica Internetu. Pewne jest, że każdy z Was otrzymuje od Google News kompletnie inny zestaw spersonalizowanych propozycji. A jeśli chcecie, aby pojawiały się tam informacje przygotowane przez nas, wystarczy zacząć obserwować nasz profil.

Aby to zrobić musicie wejść w TEN ADRES i wcisnąć przycisk Obserwuj (z poziomu komputera) lub ikonę gwiazdki (na smartfonie).

Są też inne sposoby – Feedly, Twitter lub Facebook

Powiadomienia o nowych wpisach pojawiających się na WhatNext możecie też śledzić na inne sposoby.

Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o dosłownie każdym tekście jaki zamieszczamy, polecamy czytniki RSS. Na czele z popularnym Feedly. Dzięki temu powiadomienie dostaniecie praktycznie od razu po publikacji.

Z racji tego, że publikujemy bardzo dużo treści, nie wszystkie możemy umieszczać w mediach społecznościowych. Na naszym Facebooku i Twitterze staramy się informować Was o najciekawszych wiadomościach w odstępach, które pozwalają nam uniknąć oskarżeń o spamowanie.

W najbliższych dniach będziemy nieco modyfikować metody publikacji w naszych mediach społecznościowych, więc śledźcie nas na bieżąco. A jeśli macie jakieś pomysły co do tego, co konkretnie chcielibyście widzieć na naszym Facebooku lub Twitterze, koniecznie dajcie nam znać w komentarzu.