WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Na WhatsAppie w końcu wyciszymy na stałe niechciane powiadomienia

Offtopowe konwersacje na komunikatorach potrafią nieźle irytować ze względu na ciągłe powiadomienia. Zwłaszcza, gdy nasza obecność na danej grupie jest konieczna. Powiadomienia można wyłączyć, ale do tej pory WhatsApp oferował taką możliwość jedynie na rok. Teraz wprowadza zmianę.

Koniec z powiadomieniami na zawsze

Konwersacje ze współpracownikami lub nawet ze znajomymi często poza konkretnymi wymianami informacji przeradzają się w wymianę memów. Nie zawsze chcemy się z niej wypisywać, ale również ciągłe dostawanie powiadomień nieźle potrafi zirytować. Do tej pory opcja wyłączania powiadomień na WhatsAppie pozwalała jedynie na wyłączanie ich na rok. A raczej pozwalała, bo nowe zmiany wprowadziły wyciszanie niechcianych powiadomień na zawsze.

Na razie opcja dostępna jest na kanale beta i nie wiadomo, kiedy trafi do kanału stabilnego i będzie dostępna dla wszystkich.

Oprócz tego WhatsApp wprowadza też kilka innych zmian. Nowy interfejs otrzymywanych plików i zapisów rozmów daje wgląd w więcej szczegółów. Na górze strony dodano pasek z informacjami dotyczącymi użytkownika, a poniżej opcję kasowania plików i opcję ich sortowania. Jest tam także lista rozmów, która umożliwia ich przeglądanie, katalogowanie i usuwanie. Dzięki nowym opcjom wyrównamy i dokonamy prostej edycji zdjęć i gifów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News