WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch pojawił się w sieci

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch. Tak, też słyszę, jak nieprawdopodobnie to brzmi.

Wiedźmin 3 trafił do sprzedaży ponad cztery lata temu. Nie ma co udawać, że to tylko hit „bo tak Polacy sobie myślą”. Trzecia część tej serii odcisnęła swoje piętno na całym rynku, pokazując innym grom RPG jak mają wyglądać. Studia deweloperskie dostały za to lekcje dotyczącą bycia przychylnym graczom. CD Projekt i Wiedźmin naprawdę (w mniejszym lub większym stopniu) zmienili branżę.

Czytaj też: Chińska gra o zombie wygląda jak Days Gone i State of Decay, a do tego kopiuje zwiastuny

Szkoda tylko, że takie gry jak Gwint czy Wojna Krwi nie przynoszą spodziewanych wpływów finansowych. Studio się jednak nie poddaje i cały czas kombinuje ze swoimi grami. Sklep GOG również udało się wyciągnąć na prostą, a w razie czego, w przyszłości czeka Cyberpunk 2077. Póki co, Wiedźmin 3: Dziki Gon dalej przynosi studiu masę pieniędzy i najwidoczniej ktoś w CD RED zadał sobie pytanie, czy dałoby się jeszcze coś wyciągnąć z tej odsłony?

Najwidoczniej postanowiono spróbować portu na Switcha. O ile poprzednie plotki raczej nikogo nie przekonywały i nikt nie wierzył w istnienie takiej wersji gry, to jednak chyba, coś jest na rzeczy.

Powyższa grafika głosi:

Z ostatniej chwili! Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku trafi na Switcha we wrześniu! Według zaufanego źródła, azjatycka wersja gry otrzyma chińskie tłumaczenie.

Chińskie sklepy nie czekały długo.

Bardzo chciałbym zobaczyć jak Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie wyglądał na tak ograniczonej mocą konsolce. A może Nintendo jednak zdecyduje się wydać wersję „Pro” Switcha?

Czytaj też: W Infamous na PlayStation 3 mieliśmy jeździć na motocyklu

Źródło: nintendolife.com