Reklama
aplikuj.pl

Wiedźmin 3 Next-Gen wygląda tak, jak zapamiętaliście grę

wiedźmin 3

Darmowa aktualizacja do nowej generacji dla Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S|X już 14 grudnia 2022. Jakie zmiany czekać będą na graczy?

REDstreams o Wiedźmin 3 Next-Gen

W mojej opinii wczorajsza transmisji REDstreams nie wykorzystała całego potencjału. Twórcy pokazali wiele ciekawych usprawnień, ale zabrakło najważniejszego – zestawienia starej i nowej wersji gry obok siebie. Przez to mamy dziś w sieci sporo komentarzy na temat tego, że gra się nie zmieniła. W rzeczywistości tytuł wygląda lepiej, ale jest to jeden z tych przypadków, gdzie zapamiętaliśmy, że gra „tak” wyglądała podczas, gdy dziś tak naprawdę wygląda ona słabiej.

Czytaj też: Życie na Regis III. Na polskie The Invincible warto czekać!

Gracze wykonali już jednak lepszą pracę, niż deweloperzy i przygotowali porównania obu wersji gry. Rzućcie okiem na wideo i wejdźcie w ten link!

Zmiany w Wiedźmin 3 Next-Gen

Oto kilka najważniejszych zmian w Wiedźmin 3 Dziki Gon, które zostaną wprowadzone przez darmową aktualizację Next-Gen. CD Projekt RED poinformował graczy o:

Usprawnienia wizualne

Ray Tracing, ulepszone Screen Space Reflection, ulepszenia roślinności, lepsze tekstury i więcej usprawnień wizualnych trafi do gry. Cieszcie się nimi w pełni dzięki FSR 2.1 i wsparciu dla DLSS 3!

Zmiany w kamerze, sterowaniu i interfejsie użytkownika

Odkryjcie Kontynent na nowo dzięki nowej perspektywie — dodaliśmy alternatywną kamerę, która przybliży was do akcji. W połączeniu z alternatywnym trybem szybkiego rzucania Znaków, filtrowaniem mapy i opcją dynamicznego ukrywania minimapy, eksploracja stanie się jeszcze bardziej ekscytująca!

Tryb foto

Uchwyćcie chwile z pomocą nowo dodanego trybu foto! Czy to oznacza, że szykujemy konkurs trybu foto dla Wiedźmina 3: Dziki Gon? Być może.

Zintegrowane mody

W grze znajdziecie niektóre z najbardziej uznanych modyfikacji stworzonych przez społeczność, jak również nasze własne.

Czytaj też: Wymagania sprzętowe NFS Unbound. Porządna robota na konsolach!

Poprawki w zadaniach

Prosiliście o nie — a my nie potrafimy wam odmówić! Aktualizacja Next-Gen dała nam okazję przyjrzeć się ponownie niektórym z problemów, które napotykaliście w zadaniach. Darmowa aktualizacja zawiera poprawki do Z dalekiego Ofiru, Poszukiwania: rynsztunek Szkoły Wilka i nie tylko!

Netflix DLC

Mamy gratkę dla wszystkich fanów serialu Netflix! Czeka na was alternatywny wygląd Jaskra i nilfgaardzkich żołnierzy, a także nowe zadanie, inspirowane serialem, w którym będziecie mogli zdobyć diagramy na nowy ekwipunek dla Geralta. Co to za zadanie? Ćśś! Bez spoilerów!

Postępy międzyplatformowe

Funkcja, którą znacie z Cyberpunka 2077 — grajcie tak jak lubicie, gdziekolwiek lubicie i przenoście swóje ostatnie zapisane stany gry między platformami.