WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wiedźmin 4 z innym wiedźminem tuż za rogiem

CD Projekt poinformował o swoich planach dotyczących tego, co czeka nas po premierze gry Cyberpunk 2077. Wiedźmin 4 jest możliwy!

Kto nie uwielbia Wiedźmina 4? Marka póki co odpoczywa, a REDzi pracują nad Cyberpunk 2077. Okazuje się jednak, że prace dotyczące kolejnej odsłony przygód wiedźminów są tuż za rogiem.

Dowiedzieliśmy się od grupy kapitałowej CD Projekt, czego spodziewać się po przyszłości studia deweloperskiego CD Projekt RED. Nie będzie tak jak niektórzy przewidywali – marka growa Wiedźmin nie zostanie pozostawiona i lada moment zostanie wyjęta z zamrażarki.

Póki co, pełna moc REDów skupia się na Cyberpunku 2077. Tytuł jest już na ukończeniu, a deweloperzy są na tyle pewni swego, że gra trafi do recenzentów na tygodnie przed premierą, z embargiem na publikację zaplanowanym na weekend przez premierą gry.

Po wydaniu Cyberpunka 2077 nastąpi jednak podział ekipy na trzy części. Pierwsza z nich zajmie się dużymi, fabularnymi dodatkami do Cyberpunka 2077. Drugi zespół rozkręci prace nad trybem sieciowym powiązanym z Cyberpunk 2077. Ostatni zespół za to rozpocznie produkcję gry AAA. Będzie to ponownie Wiedźmin. Tym razem prawdopodobnie bez numerka w nazwie, z bohaterem wykreowanym przez nas samych.