Reklama

Wiedźmin Geralt dostanie serię zadań w Monster Hunter: World

Wiedźmin Geralt dostanie serię zadań w Monster Hunter: World
Wiedźmin Geralt dostanie serię zadań w Monster Hunter: World

CD Projekt Red musi się naprawdę lubić ze studiem Capcom, bo udostępnił im właśnie wizerunek Geralta zwanego Białym Wilkiem. Już wcześniej gracze odwoływali się do w grze Monster Hunter: World, która polega na zabijaniu potworów, ale teraz nie będą musieli kreować swojej postaci na wizerunek tego legendarnego wiedźmina. 

Wszystko przez najnowsze ogłoszenie Capcomu, które wskazuje jasno, że Geralt nie tylko pojawi się, ale również zapewni graczom serię zadań w Monster Hunter: World. Producent wprawdzie nie pokusił się o sprecyzowanie, ale wygląda na to, że Geralt po prostu trafił do świata opanowanego przez potwory za sprawą portalu. Ten będzie zapewne zlecał nam zadania w ramach „unikalnego doświadczenia, łączącego mechaniki RPG z Wiedźmina 3 z systemami w grze Monster Hunter: World”. Współprace, na jaką podobno wszyscy czekali, możecie obejrzeć na zwiastunie:

Together with Capcom, we’re presenting the crossover everyone’s been waiting for: Geralt takes on a new contract in @monsterhunter World!

The Witcher-inspired content is coming to MHW on @PlayStation 4 and @Xbox One in early 2019 as a free update, with PC release to follow soon. pic.twitter.com/gQPBWmF9Al

— The Witcher (@witchergame) 10 grudnia 2018


Jako że produkcja Capcomu nie posiada polskiego dubbingu, to powinien nas zainteresować ten angielski, którego przygotowaniem zajmie się Doug Cockle, czyli ten sam aktor, który użyczył głosu Geraltowi w całej trylogii gier wideo. Na premierę tego dodatku poczekamy do „początku 2019 roku” na konsolach, bo wersja PCtowa będzie musiała trochę poczekać. Na całe szczęście zawartość będzie dostępna w ramach darmowej aktualizacji, a twórcy nie będą wydzierać z naszych rąk złamanego grosza.

Czytaj też: Oficjalne Wiedźmińskie Puzzle trafią wkrótce do sprzedaży

Źródło: Prasowe