WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wiedźmin – ile polskości ma w sobie Joey Batey?

Choć to Henry Cavill wciela się w główną rolę w Wiedźminie, to zdecydowanie Joey Batey, odtwórca Jaskra stał się ulubieńcem fanów. Tym razem Netflix udostępnia zabawny materiał, w którym sprawdza ile polskości ma w sobie Jaskier.

Czy Joey Batey zna nasze powiedzenie: „zjedz mięsko, zostaw ziemniaczki”? Czy lubi Kevina samego w domu, pierogi i zabawy na trzepaku?

Na te i kilka innych pytań odpowiada odtwórca roli Jaskra w najnowszym wideo od Netflixa. Zabawny test ma za zadanie pokazać ile polskości ma w sobie aktor. Obecny na ekranie POLSKOMETR cały czas mierzy ile z Polaka ma w sobie Joey i jak bardzo słowiańska jest jego dusza.

Zobaczcie sami!

Netflix stara się podtrzymać zainteresowanie fanów i trzeba przyznać, że bardzo im się to udaje. Niedawno Ciri, Jaskier i Yennefer zdawali test z języka polskiego i szczerze mówiąc już jestem ciekawa, co będzie w kolejnym nagraniu. Wierzę, że Netflix nie da o sobie zapomnieć.

Wiadomo, że 2. sezon Wiedźmina jest już w fazie pre-produkcji, ale najszybciej możemy spodziewać się go na początku 2021 roku.