WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wiedźmin sezon 2. – nowe lokacje na mrocznych zdjęciach

Prace na planie Wiedźmina trwają w najlepsze, a do nas dochodzą coraz to nowe informacje na temat obsady i lokacji. Nowe zdjęcia pokazują mroczne scenerie, w których kręcone są odcinki.

Netflix cały czas utrzymuje zainteresowanie Wiedźminem. Udostępnia nagrania z aktorami, wywiady, a także dawkuje informacje na temat kolejnego sezonu. Wczoraj dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w dwóch wiedźminów, którzy pojawiają się na początku pierwszego tomu Krwi Elfów. Jednak fani sami potrafią zdobywać pewne informacje i nawet ekipa zdjęciowa nie jest w stanie się przed nimi ukryć.

Na Instagramie pojawiły się zdjęcia przedstawiające lokacje, w których kręcone są odcinki 2.sezonu Wiedźmina. Ekipa została złapana w Wielkiej Brytanii, w pobliżu Dorking, gdzie ma spędzić sześć dni. Sceny kręcone są w lasach, a niektóre z nich także w nocy z udziałem koni, kaskaderów i efektów specjalnych. Jakie wydarzenia mogą być tam kręcone? Można przypuszczać, że gęsto zalesiony teren mógłby zastąpić okolice wzgórza Sodden.

Walkę o Sodden widzieliśmy w ostatnich odcinkach pierwszego sezonu Wiedźmina. Wówczas czarodziejki odpierały atak Nilfgardu, ale gdyby nie Yennefer z pewnością by przegrały. Wiemy jednak, że walka się nie skończyła, o czym świadczyło przybycie armii Foltesta i posiłków z Nilfgardu. Możliwe więc, że dalszy ciąg dostaniemy w 2.sezonie, choć w Krwi Elfów niewiele mamy na ten temat. Pojawia się tam Triss, więc może dalszy ciąg dostaniemy w jej wspomnieniach? Ciężko powiedzieć, trzeba poczekać na jakieś konkretniejsze informacje.