WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wiedźmin – wiemy kto zagra Lamberta i Coëna

Obsada drugiego sezonu Wiedźmina stale się powiększa. Niedawno informowaliśmy o aktorce, która wcieli się w zupełnie nową postać, ale tym razem chodzi o bohaterów dobrze znanych. Wiedźmini Lambert i Coën znaleźli swoich odtwórców.

Prace na planie 2.sezonu Wiedźmina trwają. Wiemy, że nowa odsłona będzie opierać się już na właściwej sadze, a nie na kolejnych opowiadaniach. Oznacza to, że do historii zostaną wprowadzeni inni wiedźmini. W Krwi Elfów poznajemy ich czterech – Vesemir, Eskel, Lambert i Coën. Jeśli chodzi o Vesemira to wszyscy wiemy, że Mark Hamill powinien zostać obsadzony w tej roli i byłby to casting idealny. Oficjalnie jednak nic na temat jego i Eskela nie wiadomo. Wiemy natomiast kto wcieli się w Coëna i w bohatera słynnej na cały świat fraszki, Lamberta.

Jak podaje skarbnica wiedźmińskich nowinek, portal Redanianintelligence, Lamberta zagra Paul Bullion, którego możecie kojarzyć chociażby z Peaky Blinders. W Coëna wcieli się natomiast Yasen Atour (serial Marcella, Robin Hood: Początek). Portal podaje, że obaj pojawią się przynajmniej w trzech odcinkach.

Pierwszy sezon Wiedźmina możecie obejrzeć na platformie Netflix. Nie znamy jeszcze daty premiery drugiej odsłony, ale najprawdopodobniej będzie to początek 2021 roku.