Reklama

Wiedźmin sezon 2. – znamy datę premiery!

Wiedźmin

WitcherCon, oprócz wielu ciekawostek ze świata Geralta z Rivii, przyniósł nam również ogłoszenie daty premiery 2. sezonu serialu Wiedźmin! Kiedy powrócimy na Kontynent?

Wiedźmin sezon 2. już w grudniu

Trwa właśnie WitcherCon, wirtualne wydarzenie skupione na growym i serialowym uniwersum Wiedźmina. Podczas panelu „Talia Przeznaczenia”, w którym udział wzięli członkowie obsady: Anya Chalotra, Freya Allan, Mimî M Khayisa i Paul Bullion, a także showrunnerka i producentka wykonawcza Wiedźmina, Lauren Schmidt Hissrich, nieoczekiwanie ujawniono datę premiery 2. sezonu serialu.

Znani bohaterowie powrócą w nowych przygodach 17 grudnia. Towarzyszyć im jednak będą zupełnie nowe twarze. Dostaliśmy też nowy plakat, na którym widzimy Geralta i Ciri. Netflix podkreśla również, że podczas trwającego wydarzenia czeka nas jeszcze sporo niespodzianek związanych z serialem.

Transmisja WitcherConu jest dostępna na YouTube i Twitch.

Z oficjalnych informacji na temat 2. sezonu wiemy, że:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.