Reklama
aplikuj.pl

Wiedźmińskie pady, o których możecie tylko pomarzyć

pady

Lubicie customowe pady, które są od czasu do czasu wydawane przez Sony i Microsoft? Gracze tworzą jeszcze odważniejsze modyfikacje, które zdobywają poklask u danych społeczności.

Nieoryginalne pady

W przypadku Microsoftu temat nowych padów jest już czasem nawet zabawy. Wszystko przez to, że firma zdaje się mieć więcej niestandardowych padów do Xboxa i PC, niż wydaje własnych gier. Jeszcze w 2019 organizowano często imprezy X0, na których czasem więcej było rozmów o kontrolerach, niż samych grach.

Czytaj też: Emulator PS4 i PS3 zaliczyły znaczące postępy

U Sony za to jest mały wybór alternatywnych kontrolerów i dopiero pod koniec danej generacji sprzętowej można przebierać w ofercie. Najnowszą propozycją jest DualSense inspirowany grą God of War Ragnarok, który osobiście bardzo mi się… nie podoba.

Czasem gracze biorą jednak sprawy w swoje ręce i specjalnie pod siebie tworzą malowania kontrolerów, które zdecydowanie ich wyróżniają. Rozłożenie współczesnych padów nie jest specjalnie trudne, choć traci się wtedy ich licencję. Jeśli jednak efekt wygląda tak jak w przypadku fana Wiedźmina – być może warto poświęcić sprzęt?