Reklama
aplikuj.pl

Windows 10 stanie się ładniejszy dzięki nowym ikonom

tworzenie wirtualnych spotkan w windows 10, Windows 10 przeinstalujesz wkrótce z chmury
Windows 10 przeinstalujesz wkrótce z chmury

Testowy Windows 10 Insider Preview Build 21343 przyniesie nam kilka ciekawych zmian, także wizualnych. Zobaczcie, jak będą wyglądały nowe ikony.

Odświeżony Windows 10

Od dłuższego czasu mówi się o projekcie, który skrywa się pod kodową nazwą Sun Valley. Microsoft stawia na odświeżenie Windowsa 10 i trzeba przyznać, że będzie to bardzo pożądana zmiana. Ale by zobaczyć zmiany nie musimy czekać nie wiadomo ile, bo firma pochwaliła się zmianami, które są już dostępne w testowej wersji Insider Preview Build 21343, choć tylko dla wybranych użytkowników.

Czytaj też: Zmiany w interfejsie mobilnej aplikacji Spotify

Nowe ikony są zupełnie inne, od tych, które mamy na swoich pulpitach. Przede wszystkim zmieniono kolorystykę i styl ich wykonania, a w niektórych przypadkach po prostu zmieniono kąt ustawienia ikony. Zobaczcie sami jak to wygląda.

Osobiście uważam, że zmiana jest bardzo na plus, jednak trzeba mieć na uwadze, że jeśli ikony trafią do nas przed odświeżeniem interfejsu, to będą się znacznie różniły od całej reszty, co może niektórym przeszkadzać. Nowe ikony to pierwszy krok w stronę ogromnej wizualnej zmiany, jaką szykuje dla nas Microsoft.