Jakie zmiany czekają Windows 10 w 2021 roku?

tworzenie wirtualnych spotkan w windows 10, Windows 10 przeinstalujesz wkrótce z chmury
Windows 10 przeinstalujesz wkrótce z chmury

Microsoft zdradził jakie zmiany czekają użytkowników Windowsa 10 w tym roku. Zmianie ulegnie sporo elementów wizualnych, których jednak powinniśmy spodziewać się w aktualizacji 21H2, która pojawi się niestety w okolicach października.

Zmiany Windows 10 w 2021 roku

Aktualizacja 21H2 o kodowej nazwie Sun Valley przyniesie sporo zmian, choć najwięcej w kwestii wizualnej, bo Microsoft pracuje nad ogromnymi ulepszeniami wizualnymi systemu Windows 10. Według informacji trwają prace nad usprawnieniem Menu Start, Paska Zadań, Centrum akcji i wielu aplikacji, które są zintegrowane z systemem. potwierdzeniem ma być znalezione przez serwis Windows Latest ogłoszenie, że Microsoft poszukuje specjalistów, którzy mają zająć się odświeżeniem wyglądu systemu, a dokładniej znaczącego wizualnego odmłodzenia środowiska Windows.

Czytaj też: Filmy z TikToka i Instagrama w wynikach wyszukiwania Google
Czytaj też: Płatność przy dystrybutorze na stacjach Orlen także Blikiem
Czytaj też: Microsoft naprawia system zapamiętywania haseł w Windows 10

Na razie nie wiemy dokładnie jak będzie prezentował się nowy wygląd, jednak w okolicach lutego powinny pojawić się pierwsze przecieki. Wkrótce bowiem członkowie programu Windows Insider powinni otrzymać do testów aktualizację 21H2.