Reklama
aplikuj.pl

Wirtualna randka w GTA Online lepsza od prawdziwej?

gta online

Rockstar Games przygotowało małą niespodziankę na walentynki. W GTA Online pojawi się nowa zawartość związana z lutowym świętem.

Walentynki w GTA Online

W GTA Online regularnie pojawia się nowa zawartość lub modyfikacja już tej istniejącej. Tym razem do gry trafia taksówka oraz stroje idealne na wirtualną randkę w Los Santos. Swoją drogą, Rockstar znów nawiązuje w aktualizacji trybu sieciowego do tematów, które ma rzekomo, według plotek poruszać GTA 6 – przyszłość jest mroczna, z niestandardowymi zmianami pogodowymi i wahaniami cen energii.

Przyszłość może przerażać. Wsiądźcie więc do Classique’a Broadwaya (muscle) i cofnijcie się do czasu, gdy futurystyczne wzornictwo opierało się na utopijnych fundamentach pełnych nadziei zamiast ponurych i mrocznych nut zwiastujących zagładę.

Dostarczcie 50 pasażerów do celu podczas zleceń taksówkarskich, żeby odblokować oznaczenie Downtown Cab Co. do Classique’a Broadwaya i odtworzyć poczucie luksusu z połowy ubiegłego wieku subtelnym aromatem niefiltrowanych papierosów i benzyny.

Czytaj też: Wymagania Amnesia The Bunker jak z poprzedniej epoki

W tym tygodniu w Los Santos pośród zapachu prochu i spalin można wyczuć też atmosferę miłości. Uczcijcie w tym tygodniu walentynki, logując się do GTA Online i odbierając walentynkowy blezer oraz naszyjnik Pęknięte serce, które są podstawowymi elementami stroju na randkę.

Jeśli zdobędziecie nowego Classique’a Broadwaya do 15 lutego, otrzymacie też oznaczenie Kochankowie z Los Santos, które zostanie dostarczone przed 24 lutego.

Więcej zmian w GTA Online

Oprócz tego w GTA Online możemy zdobywać więcej doświadczenia w poniższych trybach gry:

3x GTA$ i RP za tryb Do grobowej deski

Nie ma nic bardziej romantycznego niż walka ramię w ramię do ostatniej pary w trybie Do grobowej deski. Pozostańcie w pobliżu swoich partnerów, żeby odzyskać zdrowie, i stawcie czoła zazdrosnym amantom, żeby zdobyć w tym tygodniu potrójne nagrody.

3x GTA$ i RP za Postrzelony ślub

W związkach ważna jest bliskość — szczególnie ta pielęgnowana podczas strzelanin na niewielkim dystansie tuż naprzeciwko kościoła w Paleto Bay. Jeśli ktoś ma zastrzeżenia, niech przemówi teraz albo zamilknie na zawsze, bo Postrzelony ślub do 15 lutego wszystkim uczestnikom zapewniać będzie 3x GTA$ i RP.

Czytaj też: Wild Hearts przedstawia system walki oraz nowy zwiastun zdziczałego świata

Znajdźcie diamenty w skarbcu podczas napadu na Diamond Casino

Nawet mała szansa na znalezienie diamentów w skarbcu kasyna Diamond wystarczy, żeby się zarumienić. Podczas następnego napadu uważnie się rozglądajcie, bo może ku zaskoczeniu was samych oraz waszych ukochanych znajdziecie pośród łupów coś ekstra.

1,5x GTA$ i RP za zabójstwa na telefon

Franklin potrzebuje pomocy z paroma delikatnymi zadaniami, ale nie ufa zabezpieczeniom swojej komórki, żeby zlecić je przez nią. Likwidowanie celów i wykonywanie zabójstw na telefon zapewni 1,5x GTA$ i RP do 15 lutego.