WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Wkrótce MIUI 10 zakończy swoją 9-letnią podróż

Możemy już być pewni końca wsparcia nakładki MIUI 10, bo właśnie firma oficjalnie ogłosiła, że 30 sierpnia trafi do nas jej ostatnia wersja – 9.9.29. Z jednej strony to koniec czegoś, co towarzyszyło zapewne wielu z Was przez lata, ale jednocześnie jeszcze nieoficjalny początek czegoś zupełnie nowego – MIUI 11. 

Czytaj też: Facebook szuka dziennikarzy do News Tab w ramach walki z fake newsami

Na ten moment mamy kilka przecieków co do tego, na czym skoncentruje się ostatnia wersja MIUI 10. Wygląda na to, że zapoda głównie ulepszenia w funkcjach związanych z pełnym ekranem oraz tych inteligentnych. Na wielki przytup nie możemy więc liczyć, choć i tak nie jest źle, jak na coś, co zadebiutowało 16 sierpnia 2010 roku i było optymalizowane przez prawie dekadę.

A co takiego będzie po MIUI 10? Oczywiście MIUI 11, który ma oferować wiele nowych funkcji i ciekawostek, jak np. transkrypcje rozmowy telefonicznej w czasie rzeczywistym. Oczywiście oczekujemy też lepszego wyglądu, optymalizacji oraz ulepszonego interfejsu użytkownika, a wszelkie szczegóły na ten temat możemy poznać już wkrótce, bo 5 września, kiedy to podobno MIUI 11 ma zostać zaprezentowany.

Czytaj też: Apple intensywnie testuje elastyczne ekrany OLED od BOE

Źródło: GizChina