Reklama

Wnętrze luksusowej Kia K8 ujawnione przed debiutem

Oficjalne zdjęcia Kia K8 2022,

Przed kilkoma dniami światło dzienne ujrzały oficjalne zdjęcia Kia K8 2022, a tym razem mamy coś nieoficjalnego, bo wnętrze luksusowej Kia K8 na szeregu zdjęć.

Wnętrze luksusowej Kia K8

Za wyciek odpowiada profil Cars_Sercrets na Instagramie, który opublikował zestaw zdjęć szpiegowskie, prezentujących kabinę modelu Kia K8. Zauważamy na nich odnowione logo marki na kierownicy, poziomy wyświetlacz rozciągający się od strony kierowcy do środka deski rozdzielczej i luksusowe akcenty w postaci drewnianego forniru, czy brązowych siedzeń skórzanych ze szwami w kształcie rombu.

https://www.instagram.com/p/CLsT7STptaX/?igshid=zl6f71qkvmcz

Brakuje też dźwigni zmiany biegów, w której miejscu znalazło się pokrętło, Więcej bardziej szczegółowych fotek zobaczymy jeszcze w tym roku i to w oficjalnym wydaniu, bo K8 ma trafić do sprzedaży już w ciągu następnych kilku miesięcy.

Dla przypomnienia, to samochód znany dotychczas pod nazwą Cadenza lub K7 w swojej trzeciej generacji, który porzucił to nazewnictwo na rzecz „K8”. Taka zmiana ponoć lepiej akcentuje całą masę zmian względem poprzedniej generacji, co nawet dotyczy wielkości, sięgającej teraz aż 5015 mm.

Wcześniej pisaliśmy o nim, że posiada unikalną linię dachu w stylu fastback, która podkreśla drapieżny wygląd przedniej maskownicy o diamentowej strukturze kratki z ostrymi reflektorami i trudnymi do dostrzeżenia światłami pozycyjnymi. Na tyle klapę bagażnika wieńczy wielki podświetlony pas, który rozciąga się nad błotnikami w kształcie litery Y.