Reklama
aplikuj.pl

Sony wyprzedza wyciek i już ujawnia pierwszą grę do PlayStation Plus w kwietniu

playstation plus

Znamy pierwszy tytuł, który trafi do PlayStation Plus w kwietniu 2023! Czym jest Meet Your Maker i co jest w tej produkcji tak nietypowego, że Sony umieszcza ją w ofercie w dniu premiery?

PlayStation Plus kwiecień 2023

Zapewne standardowo, jak co miesiąc, wyciek zdradzi skład PlayStation Plus. Tym razem jednak Sony jest szybsze od osoby, która regularnie wyciąga z ich bazy danych grafikę z ważnymi informacjami na temat przyszłości abonamentu i już teraz ujawnia, w co zagramy.

Czytaj też: Jakie sekrety skrywa Resident Evil 4?

Jak się okazuje, jedną z gier w kwietniowej ofercie będzie Meet Your Maker, które trafi do sprzedaży właśnie w kwietniu. Sony nietypowo dla siebie umieszcza w ofercie grę, która dopiero trafi do graczy!

Czym jest Meet Your Maker z PlayStation Plus?

Meet Your Maker to postapokaliptyczna pierwszoosobowa gra polegająca na budowie i napadach, w której każdy poziom jest projektowany przez graczy. Przełączaj się między rolami i projektuj przypominające labirynty bazy pełne pułapek i strażników, a następnie przygotuj się do metodycznej, szybkiej walki podczas napadów na dzieła innych graczy.

Jesteś opiekunem Chimery – żywego eksperymentu stworzonego jako ostatnia deska ratunku dla życia na Ziemi. Dołącz do taktycznej walkę o najbardziej pożądany zasób planety i klucz do rozwoju Chimery: czysty materiał genetyczny. Buduj i ufortyfikuj przypominające labirynty bazy, aby wydobywać i strzec swojego genmatu. Infiltruj i atakuj placówki innych graczy, aby zebrać jeszcze więcej surowca. Dostosowuj się, ulepszaj i rozwijaj… albo zgiń, próbując.

Czytaj też: PlayStation 5 Pro w produkcji!

Zbuduj labirynt pełny przebiegłych pułapek zaprojektowanych tak, aby zwabić, przechytrzyć i zabić intruzów. Połącz ogromny wachlarz możliwych do dostosowania bloków, pułapek i strażników. Nagraj niestandardowe ścieżki patrolowe dla swoich strażników dzięki innowacyjnemu systemowi nagrywania SI. Udostępnij swoje bazy i patrz, jak inni gracze się z nimi mierzą. Zbieraj nagrody od pokonanych, naucz się wzmacniać swoje dzieło od tych, którzy przeżyją, i nigdy więcej nie trać postępu ani zasobów przez atak.

Połącz kreatywność i buduj ze znajomym lub złączcie siły, aby atakować bazy jako dwuosobowa drużyna. Obserwuj, jak napastnicy rzucają wyzwanie twoim bazom, dzięki systemowi powtórek. Zwiększaj reputację swojej bazy dzięki opiniom społeczności. Znajdź znajomych i ulubionych budowniczych, by grać w ich bazach w dowolnym momencie chwili.