WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wonder Woman 1984 – Diana i wskrzeszony Steve na nowym zdjęciu

Do sieci trafiło kolejne zdjęcie promujące kontynuację Wonder Woman w reżyserii Patty Jenkins. Do tego dostajemy dwie elektryzujące grafiki z magazynu Total Film.

Warner Bros. wyraźnie liczy na wielki sukces kolejnego filmu o Wonder Woman. Kampania promocyjna trwa w najlepsze pomimo kolejnego opóźnienia, jaki Wonder Woman 1984 zaliczyła niedawno. Z 14 sierpnia premierę przesunięto na 2 października, a i tak nie jest to ostateczna data. Wszystko zależy od powodzenia Tenet, które ma wejść na ekrany kin 31 lipca. Jeśli produkcja Nolana jednak nie zadebiutuje w wyznaczonym czasie możemy być pewni, że WW1984 zostanie przeniesione na 2021 rok.

Zarys fabuły filmu jest nam znany, jednak to, co najbardziej nas interesuje trzymane jest w tajemnicy. Chodzi oczywiście o to, jakim cudem Steve Trevor żyje. Bohater zginął pod koniec pierwszego filmu o Wonder Woman, a teraz powraca jak gdyby nigdy nic. Jego wskrzeszenie łączymy z postacią Maxa Lorda, ale do tej pory nikt tego nie potwierdził.

Do sieci trafiło nowe zdjęcie, a także okładka i plakat z magazynu Total Film. Na łamach wydania ukazał się również wywiad z Gal Gadot, która odniosła się do przemiany granej przez siebie postaci.

W pierwszym filmie Diana jest jak ryba wyrzucona z wody. Pojawia się w świecie ludzi i poznaje złożoność ludzkiego życia. W Wonder Woman 1984 już swoje przeżyła. Była obok nich, jest dużo mądrzejsza i dojrzalsza. Jest ostrożna. Przez lata traciła kolejnych przyjaciół, ale nadal postępuje właściwie. Jest jednak już inną osobą, niż wtedy, gdy poprzednio ją widzieliśmy.

Przypomnijmy, że akcja Wonder Woman 1984 dzieje się latach 80. XX wieku. Tym razem tytułowa bohaterka będzie musiała zmierzyć się ze znanym z komiksów antagonistą – Maxwellem Lordem, którego zagra Pedro Pascal. Choć materiale źródłowym jego mocą jest kontrolowanie umysłów, to reżyserka Patty Jenkins zapowiedziała zmianę jego nadzwyczajnych umiejętności. Dzięki temu będzie mógł spełniać ludzkie życzenia. Oprócz Maxwella Lorda Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z Cheetah. O tej postaci w filmie niewiele wiemy, choć według doniesień za jej stworzeniem będzie stał właśnie Lord. Barbara Minerva zwróciła się do niego o pomoc, a on dał jej super moc, która sprowadziła kobietę na złą drogę, bo kryjąca się w jej ciele bestia przejęła kontrolę nad jej umysłem.

W obsadzie, prócz Gal Gadot pojawi się: Chris Pine, Kristen Wiig, Lynda Carter, Natasha Rothwell, Spencer Trinwith i Justin Sisk.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News