Reklama

Wonder Woman na nowej elektryzującej grafice promującej film

Wonder Woman 1984 fabuła, Wonder Woman 1984 kiedy premiera, Wonder Woman 1984 zdjęcia, Wonder Woman 2 premiera

Choć sierpniowa premiera Wonder Woman 1984 nadal stoi pod znakiem zapytania, to Warner Bros. nie przerywa kampanii promocyjnej. Zobaczcie nowe zdjęcie z główną bohaterką. Można dostać oczopląsu!

Czytaj też: Da 5 Blood – Netflix prezentuje pierwszy zwiastun filmu Spike’a Lee

Wydawałoby się, że przełożona na sierpień premiera Wonder Woman 1984 jest bezpieczna, jednak wszystko zależy od tego, czy Tenet wejdzie do kin. Film Nolana jest teraz wyznacznikiem jeśli chodzi o zmiany w harmonogramie i otwarcie kin. By do tego doszło konieczne jest otwarcie przynajmniej 80% światowych kin, a z tym może być różnie. Niespełnienie tego warunku poskutkuje przesunięciem Tenet na 14 sierpnia, a wówczas Wonder Woman 1984 wskoczy na grudniową premierę, którą teraz zajmuje Diuna.

Na razie cały czas mamy nadzieję, że zarówno Tenet jak i WW1984 nie będą potrzebowały kolejnych zmian, a w wakacje będziemy mogli znowu pójść do kin. Dlatego Warner nie przerywa kampanii promocyjnej o czym świadczy nowa grafika, która właśnie trafiła do sieci.

Zdjęcia, które dotychczas znalazły się w sieci zapowiadają, że Wonder Woman 1984 będzie bardzo elektryzującym i kolorowym filmem, a przynajmniej taka mamy nadzieję.

Jeśli nie widzieliście poprzednich zdjęć i grafik promocyjnych możecie je zobaczyć tutaj. Zebraliśmy je dla Was w obszernej galerii.

Przypomnijmy, że akcja filmu dzieje się latach 80. XX wieku. Tym razem tytułowa bohaterka będzie musiała zmierzyć się ze znanym z komiksów antagonistą – Maxwellem Lordem, którego zagra Pedro Pascal. Choć materiale źródłowym jego mocą jest kontrolowanie umysłów, to reżyserka Patty Jenkins zapowiedziała zmianę jego nadzwyczajnych umiejętności. Dzięki temu będzie mógł spełniać ludzkie życzenia i to właśnie on będzie stał za powrotem Steve’a Trevora, który przecież zginął w pierwszej części. Oczywiście nie ma niczego za darmo. Oprócz Maxwella Lorda Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z Cheetah. O tej postaci w filmie niewiele wiemy, choć według doniesień za jej stworzeniem będzie stał właśnie Lord. Barbara Minerva zwróciła się do niego o pomoc, a on dał jej super moc, która sprowadziła kobietę na złą drogę, bo kryjąca się w jej ciele bestia przejęła kontrolę nad jej umysłem.

W obsadzie, prócz Gal Gadot pojawi się: Chris Pine, Kristen Wiig, Lynda Carter, Natasha Rothwell, Spencer Trinwith i Justin Sisk.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News