Reklama

Latająca Wonder Woman i powrót Steve’a na nowych zdjęciach z filmu

Wonder Woman, Wonder Woman 1984, Gal Gadot, Diana Prince, figurka Wonder Woman, WW1984, DC, DCEU

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia promujące film Wonder Woman 1984. Wygląda na to, że Diana zyska nową super umiejętność. Zobaczcie sami!

Czytaj też: Stargirl – znamy polską datę premiery serialu! Są też nowe zdjęcia

Wonder Woman 1984 to drugi solowy film superbohaterki DC. Z powodu koronawirusa premiera została przesunięta z 5 czerwca na 14 sierpnia, więc będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i jeszcze zaczekać na powrót Diany Prince.

Przypomnijmy, że akcja Wonder Woman 1984 dzieje się latach 80. XX wieku. Tym razem tytułowa bohaterka będzie musiała zmierzyć się ze znanym z komiksów antagonistą – Maxwellem Lordem, którego zagra Pedro Pascal. Choć materiale źródłowym jego mocą jest kontrolowanie umysłów, to reżyserka Patty Jenkins zapowiedziała zmianę jego nadzwyczajnych umiejętności. Dzięki temu będzie mógł spełniać ludzkie życzenia i to właśnie on będzie stał za powrotem Steve’a Trevora, który przecież zginął w pierwszej części. Oczywiście nie ma niczego za darmo. Oprócz Maxwella Lorda Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z Cheetah. O tej postaci w filmie niewiele wiemy, choć według doniesień za jej stworzeniem będzie stał właśnie Lord. Barbara Minerva zwróciła się do niego o pomoc, a on dał jej super moc, która sprowadziła kobietę na złą drogę, bo kryjąca się w jej ciele bestia przejęła kontrolę nad jej umysłem.

Dodatkowo reżyserka Patty Jenkins wypowiedziała się na temat umiejscowienia filmu w czasie. Zaznaczyła, że to będzie kontynuacja ale jednocześnie zmiana jaka zaszła w całej konwencji, w tonie i klimacie czyni z niego zupełnie inną produkcję. Jest to samodzielna historia i własny film. Zasugerowała również, że rok w tytule w jakiś sposób odnosi się do powieści 1984 George’a Orwella, choć musimy poczekać do premiery by odkryć nawiązania.

W obsadzie, prócz Gal Gadot pojawi się: Chris Pine, Kristen Wiig, Lynda Carter, Natasha Rothwell, Spencer Trinwith i Justin Sisk.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News