Reklama

World of Tanks Modern Armor debiutuje na konsolach Xbox i PlayStation

World of Tanks Modern Armor debiutuje na konsolach Xbox i PlayStation

Najnowsze rozszerzenie World of Tanks Modern Armor jest już dostępne do pobrania oferując cross play dla konsol Playstation 4 i 5 oraz Xbox One, Xbox Series S i X.  Oczywiście, jak zawsze zupełnie za darmo. Sprawdźmy, co trafi do gry.

World of Tanks Modern Armor wjeżdża na konsole

Czołgiści, szykujcie się, bo do WoT trafia nowoczesne pole walki z dynamiczną rozgrywką na pierwszym planie. Do wyboru dostaniecie dwie frakcje – przymierze wschodu i zachodu, a także zupełnie nowe czołgi. Tym razem będzie ich 18. Jakie to będą jednostki?

  • Zachodnie Przymierze – M46A1 Patton, M47 Patton, M48A5PI Patton, M60’61 Patton, M60A1 Patton, M60A3 Patton, M1 Abrams, M1A1 Abrams i M1A2 Abrams.
  • Wschodnie Przymierze – T-72BM, T-44A, T-54 obr. 1949, Object 165, T-62, T-72A, T-72AV, T-72B, and the T-72BU.

Czytaj też: PlayStation Plus na maj 2021 wycieka, a gry na PS5 dają do myślenia

Tylko regularne granie pozwoli Wam odblokować je wszystkie, a także jeszcze dwa czołgi premium. Jest więc o co się starać.

Rozszerzenie dzieli okres Zimnej Wojny na trzy ery (powojenną, eskalację i odprężenie). Znajdziemy w nich czołgi o odpowiedniej dacie produkcji i zdolnościach bojowych dostosowanych do danego okresu. Podział, w oparciu o który działa Matchmaker zapewni graczom zbalansowaną rozgrywkę.

Nie zabraknie oczywiście nowych map, które są o wiele większe od obecnie dostępnych w World od Tanks. Tym razem będą aż 4 nowe obszary, przy tworzeniu których wzorowano się na regionach południowo-wschodniej Azji, bliskiego wschodu, Niemiec i Norwegii. Zadbano także o nowe materiały eksploatacyjne dostosowane do pól walki. Będzie więc możliwość korzystania z zasłon dymnych czy specjalne zestawy naprawcze, dzięki którym odzyskamy zdrowie podczas gry.

Nowych dowódców czołgów będzie można obejrzeć w 3D. Dodano także tryb coop pozwalający 15 graczom zebrać się w drużynę i stawić czoła 15 przeciwnikom sterowanym przez Sztuczną Inteligencję.

Czytaj też: Metro Exodus na PS5 w 4K/60fps, ale co z tego, skoro odechciewa się grać

Cieszymy się, że możemy oddać w ręce graczy nowe czołgi i mapy! Z takimi bestiami jak T42 czy M1A2 Abrams, nowymi umiejętnościami i wyposażeniem, gracze będą doświadczyć zupełnie innego pola walki, co wzbogaci ich doświadczenia z grą. Modern Armor to największa ewolucja w historii World of Tanks i nie możemy się już doczekać, kiedy wskoczymy do wspólnych bitew z naszą olbrzymią społecznością czołgistów na całym świecie.

mówi TJ Wagner, producent wydawniczy World of Tanks na konsolach