WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

World of Warcraft 2 na Unreal Engine były piękny i klimatyczny

World of Warcraft 2 na Unreal Engine były piękny i klimatyczny

World of Warcraft 2 mógłby być przepięknym tytułem, jeśli skorzystałby z Unreal Engine. Fan gry pokazuje, jak prezentowałby się ten tytuł.

Czy Blizzard zdecyduje się kiedyś na stworzenie nowego World of Warcraft? Liczba graczy aktualnej gry podobno kurczy się w oczach, a przecieki mówią o tym, że Blizzard aktualnie nie pracuje nad kontynuacją tego MMO. Fani jednak już teraz przenoszą grę na nowe silniki i sprawdzają, jak mogłaby ona wyglądać.

Czytaj też: Zgarnijcie Age of Wonders 3 za darmo i to nie na Epic Games Store

Danel L to użytkownik YouTube, który już od kilku lat bawi się w wolnym czasie w przenoszenie produkcji na silnik Unreal Engine 4. Autor nie przerzuca mechanik gry, a jedynie odtwarza mapę z oryginalnej produkcji. Najnowszej nagranie przedstawia Grizzly Hills, Elwynn Forest, Duskwood, Westfall oraz Durotar.

To, co zaskakuje w przeniesieniu gry na silnik Unreal Engine 4 to to, że udało się zachować klimat oryginału. Świetne oświetlenie oraz specyficzna architektura od razu pozwalają zauważyć, że to stare, dobre World of Warcraft, tylko na nowym silniku graficznym.

A tak projekt autora prezentował się jeszcze w 2015 roku. Widać ogromny postęp! Gralibyście w nowego WoWa z taką grafiką?

https://www.youtube.com/watch?v=Tstt-bxdZ2s

Czytaj też: Kolejna darmowa gra na Epic Games Store

Źródło: kotaku.com