Reklama
aplikuj.pl

Wreckfest na Nintendo Switch wydawał się niemożliwy. Oto gameplay!

wreckfest

Ile razy już mieliśmy sytuację, w której wydawało się, że dany tytuł nie ma szans zadziałać na Nintendo Switch, po czym gra po prostu tam debiutowała i dobrze działała? Do grona niesamowitych portów dołącza Wreckfest!

Wreckfest na Nintendo Switch

Do dziś fani retro konsol zaskakują nas tym, co udaje im się wycisnąć z ograniczonej mocy sprzętowej. Aż strach pomyśleć, co w przyszłości może dziać się z Nintendo Switch, ponieważ ta niepozorna konsolka już dziś pokazuje, że ma moc. Mamy kolejny niesamowity port!

Czytaj też: Nieprawdziwe informacje o problemach Fable

Choć Unity czy Unreal Engine reklamowane są jako świetnie działające na Nintendo Switch, to jednak autorskie silniki deweloperów dają największe pole manewru przy optymalizowaniu gier, pozwalając czynić cuda. Wiedźmin 3 Dziki Gon, który powstał przy użyciu RED Engine okazał się świetnie działać na Switchu, a wydawało się, że takowy port jest niemożliwy do wykonania. Techland ze swoim C-Engine również był w stanie przenieść Dying Light na konsolę Nintendo. Teraz autorska technologia Bugbear pokazuje, że czasem warto mieć własny silnik.

Rozgrywka z Wreckfest wygląda po prostu wspaniale. Owszem, rozdzielczość jest niższa, ale detale, fizyka czy płynność są na takim poziomie, że zabawa na małym ekranie na pewno będzie doskonała!

Pierwszy raz słyszycie o Wreckfest?

Czym jest Wreckfest? Jeśli jeszcze nie znacie tej produkcji, to przygotujcie się na gigantyczne kraksy, spychanie z toru tuż przed metą i wymyślne sposoby na gięcie blachy! Te i inne niepowtarzalne chwile, okraszone wiernie oddanymi zasadami fizyki, przeżyjesz w grze Wreckfest, stworzonej przez legendarne studio Bugbear – twórców FlatOut 1 i 2!

Czytaj też: Problemy Diablo Immortal na PC. Blizzard ujawnia o czym wie

Wreckfest oferuje szeroki wachlarz ulepszeń i opcji tuningu. Bez względu na to, czy będziecie montować wzmocnione zderzaki, klatki bezpieczeństwa i listwy boczne, aby przygotować do demolki na arenie, czy też zdecydujecie się na wymianę filtru powietrza, wału rozrządu lub układu paliwowego z myślą o wyścigu wraków, jedno jest pewne… Wreckfest to gwarancja najbardziej emocjonujących walk ze wszystkich samochodówek!