Współpraca Lego i Universal Music Group to coś nowego

współpraca Lego i Universal Music, klocki Lego i Universal Music

Grupa Lego ogłosiło właśnie podjęcie globalnej współpracy z Universal Music Group. Partnerstwo ma na celu zachęcenie do wyjątkowej i innowacyjnej zabawy, która połączy pasję do muzyki z klockami Lego.

Współpraca dotyczy gamy produktów, które trafią na rynek dopiero w 2021 roku. Lego System in Pay zyska nowe możliwości, które pozwolą na wspieranie rozwoju dzieci. Pojawią się bowiem nowe możliwości interaktywnej zabawy.

Czytaj też: Pol’and’Rock 2020 odwołany, ale organizatorzy przygotowali coś na pocieszenie

Olivier Robert-Murphy, globalny dyrektor działu New Business w Universal Music Group komentuje:

Muzyka odgrywa kluczową rolę w życiu każdego dziecka, od urodzenia, przez cały okres jego rozwoju. Przez dekady dzieci i młodzież odkrywały swoją pasję do muzyki słuchając winyli, radia, kaset, CD, oglądając teledyski i transmisje. Teraz, dzięki współpracy Grupy LEGO i UMG, będziemy mogli stworzyć nowy, interaktywny sposób, by inspirować kolejne pokolenia fanów i wizjonerów.

Julia Goldin, dyrektor marketingu Grupy Lego, dodaje:

Wiemy, że muzyka jest wielką pasją dla wielu dzieci, ma ona ogromną siłę angażowania i integrowania dzieci i ich rodzin, tak samo jak klocki LEGO. To partnerstwo pozwoli nam cieszyć się z siły, jaką daje połączenie muzyki i koncepcji LEGO System in Play. Zapewni ono również dzieciom całkowicie nowy sposób na wyrażanie siebie, dzięki włączaniu muzyki do swojego własnego świata, na swój własny sposób.

Więcej szczegółów na ten temat pojawi się jeszcze w tym roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News