Reklama

Pol’and’Rock 2020 odwołany, ale organizatorzy przygotowali coś na pocieszenie

Pol’and’Rock 2020 odwołany, 26 Pol’and’Rock data, koronawirus odwołane festiwale, odwołane festiwale 2020

Organizatorzy letnich imprez i festiwali masowo informują o odwołaniu wydarzeń. Wszystkiemu winna jest pandemia koronawirusa. Choć wszyscy mamy nadzieję, że do lata sytuacja się uspokoi, to takie decyzje wydają się być koniecznością. Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poinformowała, że tegoroczna edycja Pol’and’Rock się nie odbędzie.

Czytaj też: Pyrkon 2020 – zapadła ostateczna decyzja. Festiwal odwołany?

26. Pol’and’Rock Festival odbywający się w Kostrzynie nad Odrą, podobnie jak inne wydarzenia, został odwołany. Impreza planowana była na przełom lipca i sierpnia. Choć to smutna wiadomość wszyscy doskonale ją rozumiemy. Jak trafnie określił to szef WOŚP Jurek Owsiak „to nie moment na zgrywanie bohaterstwa”. Wszyscy musimy przyjąć skutki pandemii i jakoś z tym żyć. Wszystko po to, by taka sytuacja więcej się nie powtórzyła.

W wydanym oświadczeniu czytamy:

Niestety, chwilowo pokonał nas wirus. Nie tylko nas, bo rzucił na kolana cały świat. Niewidoczny gołym okiem, nie podnoszący głosu, niewidzialny, niczym się niewyróżniający, a zapędził nas w kozi róg. Nie tylko sieje strach, ale wielu z nas odbiera zdrowie i życie. Tu nie ma mocnych, to nie moment na zgrywanie bohaterstwa, to nie czas na wymyślanie sztuczek.

Jurek Owsiak zapowiedział jednak, że nie ma zamiaru zostawić nas w tych dniach bez rozrywki. W terminie, w którym miał odbyć się Pol’and’Rock zostanie zorganizowana „Najpiękniejsza Domówka Świata” czyli „26. Pol’and’Rock 2020 online”.

Absolutnie nie chcemy Was w tych trzech dniach zostawić bez cudownej atmosfery naszego Festiwalu. (…) Dlatego w dniach 30 lipca – 1 sierpnia zapraszamy Was na całe trzy dni festiwalowego grania! Stworzymy dla Was Najpiękniejszą Domówkę Świata – internetowe spotkanie pełne miłości, przyjaźni i muzyki, z masą festiwalowych gości i dźwięków. Pełną treść oświadczenia przeczytacie tutaj

Pełne oświadczenie przeczytacie tutaj.

Jesteśmy bardzo ciekawi co organizatorzy dla nas przygotują, ale znając ich na pewno będzie to coś specjalnego.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News