Reklama

Wstrząsająca scena z The Last of Us Part 1 dostępna w sieci

the last of us part 1

Do sieci trafiło krótkie wideo przedstawiające jedną z pamiętnych scen z gry Naughty Dog. Wyciek pozwala nam przyjrzeć się, jak wyglądać będzie ona w The Last of Us Part 1.

The Last of Us Part 1 wyciekło

Po raz kolejny dochodzi do wycieku The Last of Us. Gracze nie mogą się doczekać gier sygnowanych tą marką i starają się przedpremierowo zdobyć jakiekolwiek materiały z gry. Wszyscy pamiętamy, jak fabuła The Last of Us Part 2 wyciekła do sieci przed premierą, a wydarzenia, które mieliśmy oglądać podczas rozgrywki, zostały obdarte z całej głębi scenariusza.

Czytaj też: Beta Call of Duty Modern Warfare 2 najpierw na PlayStation

Teraz mamy wyciek z The Last of Us Part 1 i tym razem sytuacja zapewne aż tak twórców nie boli, ponieważ gracze dobrze te sceny znają jeszcze z PlayStation 3. Jeśli jednak ktoś nie grał w tę część, to lepiej, aby nie spoilerował sobie fabuły. Chętnych do rzucenia okiem na nową oprawę graficzną zapraszamy pod ten link.

Co zaoferuje The Last of Us Part 1?

Soyn przygotowuje się do premiery The Last of Us Part 1 na PlayStation 5 już w przyszłym miesiącu. Tytuł zadebiutuje 2 września na najnowszej konsoli Sony, a jakiś czas później również na komputerach PC. Czego się spodziewać po odnowionej grze? Sony wyróżnia następujące cechy produkcji:

  • Stworzona na nowo przy użyciu zaawansowanego technologicznie silnika Naughty Dog na PS5 z bardziej szczegółową grafiką, zintegrowanymi funkcjami kontrolera bezprzewodowego DualSense i nie tylko.
  • Poznaj poruszającą opowieść i niezapomniane postacie, Joela i Ellie, w The Last of Us oraz odkryj wydarzenia z przeszłości Ellie i jej przyjaciółki Riley, które na zawsze zmieniły ich życia w nagradzanym rozdziale dodatkowym Left Behind.
  • Gruntownie odnowiona wersja oryginalnej gry – wiernie odtworzona, ale z unowocześnioną mechaniką rozgrywki, ulepszonym sterowaniem i rozszerzonymi opcjami dostępności.
  • Zanurz się w grze dzięki ulepszonej narracji środowiskowej, efektom graficznym, mimice postaci oraz usprawnionej walce i eksploracji.