Reklama
aplikuj.pl

Beta Call of Duty Modern Warfare 2 najpierw na PlayStation

call of duty

Poznaliśmy daty beta testów Call of Duty Modern Warfare 2. Tytuł ponownie jako pierwsi sprawdzą gracze korzystający z konsol PlayStation. Kiedy dokładnie będzie można pobrać grę?

Beta Call of Duty Modern Warfare 2

Wiemy już, kiedy będziemy mogli zacząć zabawę w trybie beta nowego Call of Duty Modern Warfare 2. Jak się okazuje – pierwsi grają gracze PlayStation. Przypomnijmy, że wkrótce nastąpi wchłonięcie Activision przez Microsoft, ale amerykańska firma będzie respektować wszystkie stare umowy, takie jak ta o szybszych testach dla graczy Sony.

Czytaj też: Wyciek Diablo 4 ujawnia istnienie łatwiejszego trybu gry

Kiedy zatem gramy? Pierwsze testy trwać będą od 16 do 17 września i dostępne staną się tylko dla graczy, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na grę Activision. Od 18 do 20 września będą za to mogli do zabawy przystąpić wszyscy gracze, ale dalej tylko Ci, którzy posiadają grę na PlayStation! Dopiero od 22 do 26 września grać będą mogły osoby z Xboxami czy pecetami. Od 22 do 23 września grać będą jednak tylko Ci z zamówieniami przedpremierowymi na tytuł.

Najciekawsze wydaje się być jednak to, że w testach będziemy mogli sprawdzić tryb gry 6 na 6 na mapie, która jest torem F1! Marina Bay Grand Prix możecie zobaczyć na materiale wideo poniżej. Patrząc na tę lokację – to będzie jedna z najlepszych map lub jedna z najgorszych. Też to czujecie?

Co w Call of Duty Modern Warfare 2?

W Call of Duty: Modern Warfare kultowi operatorzy z grupy uderzeniowej 141 powracają, a gracze trafiają w sam środek globalnego konfliktu o niespotykanej dotąd skali.

Infinity Ward oddaje fanom grę najwyższej klasy z całkiem nowym sposobem posługiwania się bronią, zaawansowanym systemem AI, nowym rusznikarzem oraz innowacyjną rozgrywką i grafiką, które przenoszą serię na zupełnie inny poziom.

Czytaj też: Powtórki z rozszerzoną rzeczywistością w FIFA 23

W dniu premiery Call of Duty Modern Warfare 2 oferować będzie kampanię dla jednego gracza, rozgrywającą się w różnych częściach świata, wciągające starcia wieloosobowe i operacje specjalne – fabularny tryb kooperacyjny. Modern Warfare 2 połączy się z nowym Warzone – rewolucyjną grą typu Battle Royale z całkiem nowym obszarem gry i trybem otwartego świata. Harmonogram popremierowy przewiduje dalszy rozwój gry i darmowe aktualizacje zawartości z nowymi mapami, trybami, wydarzeniami sezonowymi, imprezami społecznościowymi i nie tylko.