Reklama
aplikuj.pl

Prawie wszystkie gry z PlayStation State of Play chcę zagrać!

state of play

Cóż to był za pokaz! Może podczas State of Play nie byliśmy bez przerwy zarzucani wielkimi hitami, ale zaprezentowane produkcje są bardzo ciekawe i nie mogę się ich doczekać na PlayStation 5 oraz PlayStation VR2.

PlayStation State of Play na PlayStation VR2

Sony powoli ujawnia produkcje, które będą dostępne na PlayStation VR2. Dalej czekamy na więcej zapowiedzi pokroju Horizon VR Call of the Mountain, ale widać, że studia trzecie nie próżnują i na premierę sprzętu, oprócz gier Sony, będziemy mieli szeroki wybór tytułów niezależnych. Wczoraj pokazano nam dwie gry zmierzające na PS VR2.

Wciel się w serwisanta droidów, który po awaryjnym lądowaniu na Batuu zostaje wciągnięty w niesamowitą historię i udowadnia, że każdy może zostać bohaterem. Przeżyj swoją własną przygodę w uniwersum Star Wars! Wykonuj misje w batuuskiej dziczy, walcz przeciwko Guaviańskiej Bandzie Śmierci, zinfiltruj kwatery Najwyższego Porządku i podróżuj do innych miejsc w galaktyce.

Czytaj też: Trzecioosobowe DLC do Resident Evil Village w końcu ma datę premiery

Mroczne siły zajęły podziemia w Demeo, grze z gatunku dungeon crawler studia Resolution Games – nie wybieraj się jednak do nich samotnie, gdyż w pojedynkę nie masz za dużych szans na przetrwanie. Zwołaj przyjaciół, utwórzcie drużynę i ruszajcie na międzyplatformową eksplorację podziemi. Będzie to od was wymagało sprytu, kooperacji i zmysłu strategicznego. Poczujcie magię stołowego RPG i bawcie się wyśmienicie, wcielając się w sześć różnych klas postaci i walcząc z siłami zła w czterech kompletnych przygodach – i nie tylko!

PlayStation State of Play na PlayStation 5

Gry na PS5? Tutaj jest w czym przebierać! Pokaz zaczął się od Tekken 8!

O grze wkrótce mamy dowiedzieć się więcej.

Kyo, lata sześćdziesiąte XIX wieku. Walka o sprawiedliwość toczona przez dumnego samuraja na zawsze odmieni los Japonii. Dobądź swego ostrza, dołącz do rewolucji i przeżyj historyczną przygodę.

Pani Mason chce sprzedać sklep w Hogsmeade, ale jest pewien haczyk. Odkryj, co znajduje się pod nawiedzonym sklepem podczas misji dostępnej wyłącznie na PlayStation.

Pacific Drive to survivalowa gra pierwszoosobowa polegająca na prowadzeniu samochodu, której akcja toczy się na północnym zachodzie Stanów Zjednoczonych. Zapuść się na porzuconą od dziesięcioleci Strefę Zamkniętą Olympic. Twoim jedynym towarzyszem w trakcie zgłębiania tajemnic tego miejsca będzie Twoje auto.

Czytaj też: Oto Call of Duty Next! Czego powinniśmy się spodziewać?

Weź udział w nowej dystopicznej przygodzie, w której ludzie i roboty muszą ze sobą współpracować. Wraz ze swoim towarzyszem SI, Magusem, wyrusz na eksplorację postapokaliptycznego świata Amasii. Walcz o zasoby z pomocą swojego mecha, unikaj deszczu i odzyskaj to, co utraciła ludzkość.

Zwiastun fabularny Stellar Blade, znanego wcześniej jako Project EVE, przedstawia EVE i jej misję ratowania Ziemi przed wrogiem, który ma nad nią ogromną przewagę. Ta piękna przygodowa gra akcji będzie dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation 5.

Największy mrok nastaje zawsze tuż przed świtem. Odkrywaj wiecznie zmieniający się świat i walcz o przyszłość Japonii w Rise of the Ronin. Jesteś rōninem – wojownikiem wolnym od zobowiązań i panów. Daj się porwać tej immersyjnej, wypełnionej akcją i walką grze i odkryj, jak Twoje przeznaczenie połączyło się z losami innych.

Pokaz zakończono kolejnym zwiastunem God of War Ragnarok. Tytuł na PS5 wygląda wspaniale!