Reklama
aplikuj.pl

Wyciek Avatar Frontiers of Pandora „zdradza” coś co gracze już powinni wiedzieć

avatar frontiers of pandora

Wkrótce ma odbyć się pokaz Avatar Frontiers of Pandora. Informatorzy już teraz dzielą się małymi informacjami, ale niektórzy zapomnieli, że część rzeczy wiadomo od dawna.

Zrzut ekranu z Avatar Frontiers of Pandora

Do sieci trafił pierwszy wyciek związany z Avatar Frontiers of Pandora. Informator udostępnił wycinek zrzutu ekranu ukazujący Na’vi trzymającego karabin i walczącego z ludźmi.

Czytaj też: Overwatch 2 przez 6 miesięcy zmienił się, jak żadna inna gra

https://twitter.com/ScriptLeaksR6/status/1640190754705272832?s=20

Niektórzy gracze są teraz zaskoczeni, że tytuł będzie produkcją pierwszoosobową. Było to jednak już wiadome od pierwszej zapowiedzi gry. Czytaliśmy wtedy: Avatar: Frontiers of Pandora to pierwszoosobowa przygodowa gra akcji, stworzona przez Massive Entertainment – studio Ubisoft współpracujące ze studiami Lightstorm Entertainment oraz Disney.

Co w Avatar Frontiers of Pandora?

Oparta o najnowszą wersję silnika Snowdrop i przygotowywana wyłącznie z myślą o konsolach aktualnej generacji oraz komputerach PC, gra Avatar Frontiers of Pandora przywołuje do życia urzekający świat Pandory, wraz z całym jej pięknem i wszystkimi niebezpieczeństwami, w formie wciągającego, otwartego świata.

Czytaj też: O co chodzi w szybkich okrążeniach w Need for Speed Unbound?

W tej nowej, samodzielnej opowieści, wcielimy się w postać członka plemienia Na’vi i wyruszymy na wyprawę przez Zachodnie Rubieże, nigdy wcześniej nie oglądaną część Pandory. Przemierzymy tętniący życiem i reaktywny świat, zamieszkiwany przez niepowtarzalne stworzenia oraz nowe postaci i odeprzemy potężne siły RDA, które im zagrażają.