Reklama

Wyciek Honor 50 Pro zdradził specyfikacje i wydajność

Wyciek Honor 50 Pro, specyfikacja Honor 50 Pro, Honor 50 Pro

Coraz to nowsze informacje docierają do nas o nowej serii Honor 50, która zostanie zaprezentowana 16 czerwca. Rodzina ta zawiera trzy smartfony: Honor 50, Honor 50 Pro i Honor 50 Pro+, ale my dziś zdradzimy wam co nieco więcej o modelu Pro.

Honor 50 Pro – co wiemy?

Smartfon pojawił się ostatnio na renderze, ukazując nam swoją wyspę z aparatami. Co prawda wiemy tylko o jego głównym aparacie o rozdzielczości 108 Mpx z przysłoną f/1.8, ale mówi się również o tych pozostałych, a mianowicie, że żaden z nich nie będzie peryskopowy. Honor 50 Pro nie zaszczyci nas tylko wysoką rozdzielczością głównej matrycy, ale też ładowaniem o może nie rekordowej, ale i tak imponującej, wysokiej mocy wynoszącej aż 100 W.

Czytaj też: Promocja w sieci Plus – rozwiąż quiz o 5G i zgarnij 10 GB Internetu

Te najnowsze informacje pojawiły się na aplikacji AnTuTu, która słynie ze sprawdzania wydajności smartfonów. Dzięki niej poznaliśmy wreszcie chipset Honor 50 Pro, którym będzie Snapdragon 778G ze rdzeniem graficznym Adreno 642L na pokładzie. To nie wszystko, bo wyciek zdradził też, że model zaoferuje jeszcze 8 GB pamięci RAM LPDDR4x i 256 GB pamięci UFS 2.X, a wszystko to będzie oparte na systemie Android 11. Wpis w bazie danych wspomina także o częstotliwości odświeżania ekranu na poziomie 120 Hz.

Czytaj też: Kolejne oficjalne rendery OnePlus Nord CE 5G wyciekły. Pojawił się nawet filmik

Przechodząc już do tego, co najważniejsze, widoczny w bazie danych AnTuTu pod nazwą kodową RNA-AN00, Honor 50 Pro zaliczył test na 526 tysięcy punktów. To jasno wskazuje, na ile będzie go stać i z jakimi modelami konkurencji zawalczy. Oficjalnie poznamy go z kolei za niespełna tydzień, bo już 16 czerwca.