Reklama

Promocja w sieci Plus – rozwiąż quiz o 5G i zgarnij 10 GB Internetu

plus 5g logo

Jesteś klientem sieci Plus lub Plusha i masz wiedze na temat sieci nowej generacji? Możesz więc zgarnąć darmowy pakiet 10 GB. Wystarczy, że weźmiesz udział w quizie o 5G.

Darmowy pakiet 10 GB w sieci Plus za rozwiązanie quizu o 5G

Z racji, iż Plus oferuje najszybszy i najlepszy Internet nowej generacji w Polsce, który działa z z szybkością technologiczną do 600 Mb/s. Operator postanowił więc zadziałać na rzecz edukacji w tym temacie. Plus wystartował z nową promocją „Quiz 5G”, której celem jest popularyzowanie wiedzy o 5G. Jest to szczególnie istotne w dobie powszechnych fake newsów, na które można się natknąć w Internecie.

Czytaj też: Realme może wkrótce wprowadzić na rynek tablet Realme Pad

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać bezpłatny pakiet 10 GB wystarczy, że poprawnie odpowiemy na trzy losowo wybrane pytania. Plus bardzo ułatwia sprawę, że pytania losowane są z puli udostępnionej na www.plus.pl/5g i www.plushbezlimitu.pl/5g.

Czytaj też: Pierwsze automaty paczkowe Allegro prezentują się naprawdę ładnie

Promocja przygotowana jest dla klientów Plusa i Plusha. Quiz może rozwiązać każdy użytkownik oferty indywidualnej oraz SOHo bez względu na jej rodzaj. Na wykorzystanie darmowych 10 GB mamy 30 dni i można z nich skorzystać tylko raz. Pakiet nie obowiązuje również w roamingu międzynarodowym. Na rozwiązanie quizu 5GPlusa macie czas do 31 lipca.