Reklama
aplikuj.pl

Wyciek Sony Xperia Ace 2 zdradza rodzaj chipsetu SoC

Wyciek Sony Xperia Ace 2, specyfikacja Sony Xperia Ace 2, Sony Xperia Ace 2, Xperia Ace 2

Dzięki Google Play Console dowiedzieliśmy się, że Sony pracuje nad nowym modelem smartfonu, który to będzie następcą Xperia Ace. Sprawdźmy zatem co ujawnia nam najnowszy wyciek Sony Xperia Ace 2

Sony Xperia Ace 2 – czy specyfikacja… zachwyca?

Źródło pokazuje nam, że smartfon o numerze modelu SO-41B, czyli nasz Sony Xperia Ace 2, będzie zasilany przez ośmiordzeniowy chipset Mediatek MT6765, a dokładniej mówiąc, przez Helio P35, który to nie oferuje łączności z siecią komórkową 5G. Mało tego, w specyfikacji dostrzegamy obecność 4 GB pamięci RAM, choć nie wyklucza się pojawienia wersji o bardziej imponującym pokładzie tej pamięci operacyjnej. Mówi się bowiem o możliwej dostępności pamięci wewnętrznej w wersji 64 GB/ 128 GB.

Czytaj też: Co napędzi Poco M3 Pro 5G? Mamy informacje i rendery

Rozdzielczość ekranu tego modelu Sony ma wynieść 1496 x 720 pikseli, a na każdy cal wyświetlacza przypadnie 300 pikseli. Oprócz tego możemy zauważyć na renderze wycięcie w kształcie kropli, gdzie znajdzie się przedni aparat. Wyciek Sony Xperia Ace 2 zdradza też, że smartfon będzie działać pod władzą systemu Android 11.

Czytaj też: Nowe smartfony Realme zadebiutowały razem z korzystną promocją

Jak na razie, to tyle z dostępnych informacji na temat Sony Xperia Ace 2, ale na dniach powinniśmy dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących nowego smartfona. Warto jednak przypomnieć sobie jeszcze na koniec, co miał do oddania w nasze ręce jego poprzednik, Xperia Ace.

W skrócie? Xperia Ace oferuje układ Snapdragon 630, który współpracuje z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Jego 5-calowy wyświetlacz Full HD+ jest wyposażony w przednią kamerkę o rozdzielczości 8 Mpx, a na jego tyle znalazł się pojedynczy aparat o rozdzielczości 12 Mpx. Całość uzupełnia bateria o pojemności 2700 mAh.