WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wyciekła bogata standardowa edycja Cyberpunk 2077

W dobie wszechobecnych smartfonów trudno zachować wszystko w tajemnicy i choć na poprzednich targach E3 byliśmy trzymani w napięciu przez CD Projekt Red do samego końca, to na tegorocznych jest już znacznie więcej pewniaków. Dziś na przykład do sieci wyciekło kilka ciekawych fotek… oraz standardowa edycja Cyberpunk 2077, która przynosi na myśl stare, dobre wydawnictwo.

Czytaj też: Bethesda wreszcie roześle obiecane torby z kolekcjonerki Fallout 76

Na początku podrzucę tylko coś, o czym nie mam zielonego pojęcia – tajemniczym pudle, które podobno powędrowało zarówno do sklepów, jak i na E3. Chciałbym wierzyć, że to zestaw kolekcjonerski, który w połączeniu z ujawnieniem tego standardowego, zagwarantuje nam ZAPOWIEDŹ PREMIERY CYBERPUNK 2077. Nadzieja umiera oczywiście ostatnia, ale te wycieki to nie przypadek:

Standardowa edycja Cyberpunk 2077

Jeśli z kolei chodzi o zestaw, jaki dotrze do nas przy zakupie standardowej edycji Cyberpunk 2077, to jest naprawdę bogato i z miejsca wykluczyłbym fałszerstwo, bo całość wygląda zbyt profesjonalnie i przedstawia tego samego „V”, który zdobi teraz liczne mury w okolicy targów E3:

Co ciekawe, ujawniona edycja standardowa jest w języku polskim, więc mamy pełny pogląd na jej zawartość. A w niej? Prosta, ale charakterystyczna okładka naszego głównego protagonisty (aż strach pomyśleć, czy ktoś nie zacznie narzekać na brak żeńskiej wersji „V”) w wersji na PC, Xbox One (jej wysunięcie na front nie jest przypadkowe – Microsoft ma prawa do marketingu Cyberpunka 2077) oraz PS4.

Wyciekła bogata standardowa edycja Cyberpunk 2077

Fizyczne dodatki dopełnia mapa miasta, papierowe kompendium wiedzy o świecie gry, zestaw naklejek oraz kilka pocztówek z Night City. W wersji cyfrowej dostaniemy z kolei pełną ścieżkę dźwiękową, podręcznik RPG Cyberpunk 2020, zestaw tapet i mini artbook. Szczerze? To chyba najlepszy podstawowy zestaw jakiejkolwiek gry w historii… a przynajmniej z ostatnich kilkunastu lat. Teraz wydanie 250 zł na Cyberpunka 2077 w wersji fizycznej nie powinno przychodzić nikomu z trudem.

Czytaj też: Zapowiedź Darksiders: Genesis – nowa tytuł przypomina Diablo

Źródło: Reddit