WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Bethesda wreszcie roześle obiecane torby z kolekcjonerki Fallout 76

Od premiery Fallout 76 minęło już ponad pół roku, a mam wrażenie, że towarzyszący jej toksyczny radioaktywny pył nadal nie opadł. Sama gra ciągle przeżywa zmiany, ale prawdziwe MVP i tak należy się samej Bethesdzie, która zaliczyła więcej wpadek, niż ta produkcja ma błędów. Na szczęście już możemy być pewni, kiedy studio roześle obiecane torby z kolekcjonerki Fallout 76.

Czytaj też: Metro Exodus w Microsoft Store – co z umową na wyłączność Epic Games Store?

Jak zapewne pamiętacie, zaraz po chłodnym przyjęciu Fallout 76 w sieci rozgorzał problem kolekcjonerki, która zamiast z świetnej jakości płóciennymi torbami, docierała do nabywców w poliestrowym wydaniu. Na szczęście studio postanowiło naprawić ten błąd i najpierw rozdało graczom punkty premium, a potem zaoferowało możliwość ich wymiany, gdy pierwotny plan nie poskutkował. Na szczęście całe koło nieszczęść nadal się toczyło, kiedy baza danych z danymi klientów wyciekła z głupoty samych pracowników.

Maszyna jednak poszła w ruch i zgodnie z najnowszym ogłoszeniem, nowe torby zaczną swoją podróż już w następnym tygodniu. Pytanie tylko, co tym razem zepsuje Bethesda? A jeśli już przy tym temacie jesteśmy, to nie sposób nie przypomnieć innych wpadek:

Czytaj też: Recenzja Fallout 76, czyli radioaktywny odpad

Źródło: PCGamer, Twitter