WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Wyciekły fotki konsoli Xbox One S All Digital

Od kilku tygodni dochodzą do nas wieści na temat planu Microsoftu na podbicie rynku swoją własną konsolą do streamingu gier w czasie rzeczywistym, jak w usłudze Google Stadia, ale na to dzieło przyjdzie nam zapewne poczekać do następnego roku. Dlatego też ujawnione fotki konsoli Xbox One S All Digital są co najmniej intrygujące.

Xbox One S All Digital byłoby niczym innym, jak konsolą Xbox One S, ale bez napędu optycznego, co ograniczyłoby sprzęt wyłącznie do wersji cyfrowych gier i tytułów dostarczanych za pośrednictwem subskrypcji Game Pass Microsoftu. Wszystkie fotografie, a może zwyczajne rendery są niestety słabej jakości, ale nie wyglądają jak dzieło jakiegoś amatora Photoshopa, a czymś, co Microsoft rzeczywiście mógłby zacząć sprzedawać.

Na rozmazanych pudłach widzimy informacje co do wsparcia 4K i HDR oraz obecności 1 TB dysku, a sam design Xbox One S All Digital z jednym kontrolerem rzeczywiście pokrywa się z serią Xbox One S. Ta nowa konsola miałaby też być sprzedawana z preinstalowanymi grami Microsoftu – Sea of Thieves, Minecraft i Forza Horizon 3 i kosztować 229,99 euro. Źródło twierdzi też, że premiera tej wersji konsol powinna odbyć się już 7 maja w Europie, czyli prawie miesiąc przed E3.

A dlaczego wspominam o tych targach? Z oczywistych powodów, bo tam nie tylko zawita CD Projekt Red z Cyberpunkiem 2077, ale też Microsoft z czymś, co ma powalić zwolenników Google Stadia na kolana… a przynajmniej przeciągnąć ich na stronę xCloud.

Czytaj też: Najnowszy Inside Xbox zdradzi nam plany Microsoftu na E3 2019

Źródło: GSMarena