Reklama
aplikuj.pl

Wydarzenie zimowe Overwatch 2 zapewni Wam darmowe prezenty

overwatch 2

Blizzard przygotował kolejne wydarzenie do swojej darmowej produkcji. Overwatch 2 zaoferuje graczom nowe atrakcje, a do tego czekać na Was będą prezenty od twórców.

Zimowe wydarzenie Overwatch 2

Czas rozpocząć zabawę w Zimowej Krainie Czarów! Od teraz do 4 stycznia grajcie w specjalne tryby z Salonu gier, np. Mroźną Eliminację, Polowanie na Yeti, Śnieżkowy Deathmatch czy Śnieżkową Ofensywę Mei. Oprócz tych trybów ograniczonych czasowo czeka na was również szereg zimowych wyzwań, za które możecie zdobyć talizmany na broń, portrety gracza, graffiti i wiele więcej! Do odblokowania jest między innymi epicka skórka Królowa Śniegu dla Brigitte.

Czytaj też: Nie kupujcie PS5. Nowa wersja konsoli w drodze

„Na tegoroczną Zimową Krainę Czarów przygotowaliśmy kilka zimnych trybów w Salonie gier! Pierwszym z nich jest Śnieżkowa Ofensywa Mei, w której bohaterka nie strzela wiązkami zimna ani soplami, ale wystrzeliwuje śnieżki, aby błyskawicznie nokautować przeciwników w trybie Eliminacji 6 na 6 lub 8-osobowym Deathmatchu każdy na każdego.

Dalej mamy Polowanie na Yeti Mei – wyjątkową Rozróbę 5 na 1. Yeti kradnie jedzenie z lokalnej wioski, a zadaniem drużyny 5 graczy sterujących Mei jest zastawienie pułapek i zamrożenie szalejącego Yeti. Łowcy muszą jednak uważać – jeśli potwór ukradnie zbyt dużo mięsa, wpadnie w szał i może z łatwością zniszczyć drużynę. Ostrożnie ustawcie pułapki i złapcie Yeti!

Mroźna Eliminacja to z kolei zabawa w berka w Overwatch 2. Celem jest zamrożenie wszystkich przeciwników likwidacjami, jednocześnie dbając o rozmrażanie sojuszników, by przywracać ich do rozgrywki. Żaden mecz w tym dynamicznym trybem nie będzie kompletny, jeśli wszyscy wrogowie nie przemarzną do kości.”

Darmowe nagrody i prezenty w Overwatch 2

Blizzard wyjątkowo hojnie obdarowuje graczy Overwatch 2 darmowymi przedmiotami. Co teraz będzie można zdobyć?

Czytaj też: Call of Duty za darmo na PlayStation? Sony woli walczy z monopolem

Od 25 grudnia do 4 stycznia oglądajcie kanały Twitch z aktywnymi dropami w kategorii Overwatch 2, by zdobyć radosne i pogodne elementy ozdobne dla D.Vy. Oglądajcie przez 2 godziny, aby zdobyć zwycięską pozę Świąteczna D.Va. Po obejrzeniu dodatkowych 4 godzin otrzymacie legendarną skórę Q.Lig dla D.Vy!

Zalogujcie się również do Overwatch 2 między 20 grudnia a 4 stycznia, aby otrzymać talizman z wieńcem na broń oraz portret gracza na powitanie 2023 roku.