Reklama
aplikuj.pl

Wygląd Infinix Note 10 Pro wyciekł. Czy zachwyca?

Infinix Note 10 Pro, Note 10 Pro, premiera Infinix Note 10 Pro

Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć render, który wyciekł od Google Play Console i pokazał nam nowego Infinix Note 10 Pro. Dowiedzieliśmy się wtedy o nim parę rzeczy, a teraz możemy sprawdzić, czy najnowsze udostępnione zdjęcia nadchodzącej nowości zdradzają nam coś więcej.

Co pokazuje wygląd Infinix Note 10 Pro?

Wyciek wcześniejszego renderu zdradził nam wygląd Infinix Note 10 Pro, a w tym to, że będzie wyposażony w ekran Full HD+ z dziurką na aparat do selfie w centrum, tuż pod górną belką. Jego schemat ujawnił dodatkowo, że będzie posiadał skaner linii papilarnych z boku, a port USB-C i wejście jack 3,5 mm na dole. Na pleckach smartfonu mogliśmy dostrzec obszerną wyspę aparatów, która zawiera aż pięć modułów, z czego jeden dotyczy lampy błyskowej, a pozostałe aparatów.

Czytaj też: Huawei P50 na zdjęciach. Jak dokładnie wygląda wyspa aparatów?

Tak więc najnowsze zdjęcia pokazują nam potwierdzenie jego wyglądu z wcześniejszego przecieku, przynajmniej jeśli chodzi o jego tył. Utwierdza nas to w tym, że smartfon będzie posiadać na wysepce konfigurację czterech kamer z lampą błyskową oraz skaner linii papilarnych zamontowany z boku. Jednak zauważalną nowością, jak możecie zobaczyć na grafikach powyżej, będzie wybór nowego Note 10 Pro w co najmniej dwóch w kolorach: fioletowy oraz odblaskowy gradient.

Co jeszcze wiemy o Infinix Note 10 Pro?

Infinix Note 10 Pro został zauważony w bazie testowej Geekbench w lutym z układem SoC Helio G90T z 8 GB RAM oraz Androidem 11. Jednak co do niego nadal nie ma jasności, ponieważ ciągle krążą plotki o układzie G90T i G95 w tym smartfonie. Z kolei Google Play Console zdradziło, że Note 10 Pro będzie wyposażony w ekran Full HD+, a dokładniej mówiąc, o rozdzielczości 1080×2460.

Czytaj też: Antybakteryjne smartfony CAT to urządzenia idealne na obecne czasy

Przy okazji certyfikat FCC, zdradził, że Note 10 Pro będzie posiadał 256 GB pamięci masowej i będzie obsługiwać ładowanie z mocą 33 W.