Thanos w Fornite! Ten, kto grał w tę grę Epic Games niech żałuje, że nie miał okazji na stawienie czoła Thanosowi albo nawet wejście w jego skórę podczas ograniczonego czasowo wydarzenia. To było jednak na tyle ciekawe, że twórcy prawdopodobnie powtórzą ten wyjątkowy event i to już na premierę Avengers: Endgame.

Epic Games jeszcze milczy na ten temat, ale w ostatnich aktualizacjach dataminerzy doszukali się jasnych przesłanek, że Thanos ponownie zawita do Fortnite. Niejaki Skin-Tracker znalazł w linijkach kodu określenie „Yielded to the POWER of Thanos”, „Zapped out of the sky” … a nawet kilka odniesień do lodowych diabłów i uwolnienia jakiegoś piekła. Niespecjalnie łatwo się domyśleć, o co może chodzić.

Jako że Avengers: Endgame trafi do kin 26 kwietnia, to Thanos w Fortnite wydaje się wręcz pewniakiem przynajmniej na okres premierowego weekendu. Pytanie, czy Epic Games pójdzie na skróty, kopiując 1:1 wersję sprzed roku, czy może postara się o coś nowego, zważywszy na to, że Thanos po zniszczeniu Rękawicy Nieskończoności może władać obecnie zupełnie innymi mocami. Jeśli pójdziemy tym tropem, to teraz gracze nie powinni nawet być w stanie transformować się w tego giganta po podniesieniu wspomnianej rękawicy, jak to było wcześniej.

Czytaj też: Najnowsza teoria mówi, że Thanos jednak nikogo nie zabił

Źródło: PCGamer

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej